В догонку до нових дисків колісних треба було міняти і гальмівні)
Насправді давно назрівало, я катав на оригінальних б/у, які мали солідну корозію і через це потрохи знищували колодки.
Звичайно це супроводжувалось єбєйшим скрипом на всю вулицю, особливо на ножнику.
Хоч шини та диски підкушали багатенько бюджету, не міг пройти повз останнього комплекту дисків, який знайшов у колег по цеху з банди. Колодки знайти легше, ніж диски виробництва PowerStop, тому зволікати було злочином, адже залишився останній комплект з партії, далі було б дорожче.
Також розглядав диск фірми Nishimbo, на скобах вони мені сподобались, та по Україні знайшов тільки передні диски, задніх знайти просто не вдавалось, та і насправді різниця по ціні була не дуже суттєва.
Вага всього комплекту була в районі 47кг, поки дотягнув додому ледве не зірвав спину
Установкою особисто не займався, вирішив не мучитись на домкраті, а віддати людині з досвідом, яка спокійно, на підйомнику, зробить все гарно. Тому про установку не розповім нічого😅
Тільки трохи фоток можу показати
Ось так виглядає з диском
Більше можу сказати по відчуттям.
Ці диски в парі з колодками, непритертими, гальмують вдвічі краще ніж притертий оригінал. Жодного скрипу, навіть писку я від них не чув з моменту, як рушив з боксу.
Реакція на педаль гальм моментальна, навіть ножник, який не тримав до цього 20-ти градусний підйом на нових дисках не рухається ні на міліметр, хоча на оригінальних дисках я регулював його не раз.
У PowerStop є пару відмінностей від оригіналу:
Але це абсолютно не впливає на їх ефективність.
Задоволений на всі 100%, хоча ціна також не сказати що народна.
Весь комплект диски + колодки + робота вийшли 950$.
Але бляха, воно того коштує.
Якщо бажаєш, то можу спитати коли наступна партія, або контакти дати людини, у якої брав. Буде 100% дешевше ніж на Tormozi.ua чи інших магазинах, але дорожче, ніж у мене😢