Короче відчув що при рушанні жопа машини трохи присідає, ніби затягнутий ручник і диск нагрітий ніби пательня. "Кайфи", подумав я. Грішив на тросик ручника, який закис. Скинув заднє ліве колесо, а тут клин супорта, для гарантії діагнозу вдарив 2 рази по внутрішній колодці в сторону осі машини, ступиця почала обертатись. Прожав педаль гальм і обертання відсутнє. Класіка, однако.
Думав повністю поміняти супорт сам, ціна не так щоб дуже велика, але з інструменту в мене лише ключ на 17, а болти, які кріплять супорт до скоби закислі, що зірвати накидним ключем я не зміг. Короче поїхав на сервіс, там замовивили 2 ремкомплекти з поршнями і направляючі. За пару днів запчастини приїхали і сервіс обслужив обидва задні супорти.


Запчастини 2100 + робота 2000.
Але я був би не я, якби не зловив по дорозі додому саморіз в колесо (
Ціна питання 4100 UAH, Пробіг 264400 км.
Однією з причин може бути те, що гальмівну рідину ніхто не міняв.
Вона гігроскопічна і натягує в себе вологу - ось і результат.
Для профілактики рекомендую при переборці супортів змащувати їх ATE bremszylinder paste, і додавати її під пильник поршня при переборці та хоча б раз на рік при ТО.
Її потрібно купувати окремо.
Треба в період два-три роки міняти гальмівну рідину повністю, і ніякі прилади не треба.