Mitsubishi Lancer Sportback (Міцундір)

Клин супорта

Я їжджу на Renault Megane III, Renault Megane III, Mitsubishi Lancer Sportback
Львів, Україна

Короче відчув що при рушанні жопа машини трохи присідає, ніби затягнутий ручник і диск нагрітий ніби пательня. "Кайфи", подумав я. Грішив на тросик ручника, який закис. Скинув заднє ліве колесо, а тут клин супорта, для гарантії діагнозу вдарив 2 рази по внутрішній колодці в сторону осі машини, ступиця почала обертатись. Прожав педаль гальм і обертання відсутнє. Класіка, однако.


Думав повністю поміняти супорт сам, ціна не так щоб дуже велика, але з інструменту в мене лише ключ на 17, а болти, які кріплять супорт до скоби закислі, що зірвати накидним ключем я не зміг. Короче поїхав на сервіс, там замовивили 2 ремкомплекти з поршнями і направляючі. За пару днів запчастини приїхали і сервіс обслужив обидва задні супорти.


Дивно, чого ж поршень в супорті клинив



Супорт і поршня ще походу оріджинал, завод


Запчастини 2100 + робота 2000.


Але я був би не я, якби не зловив по дорозі додому саморіз в колесо (

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 4100 UAH, Пробіг 264400 км.
Опубліковано: 12 червня 16:43
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Як відновлював своє авто купував поршеньки з нержавійки 6 років політ норм ,замовляв в Києві там чоловік виготовляє на любе авто.
13 червня 07:21
Я їжджу на Chevrolet Lacetti SW
"...Дивно, чого ж поршень в супорті клинив..."(с)

Однією з причин може бути те, що гальмівну рідину ніхто не міняв.
Вона гігроскопічна і натягує в себе вологу - ось і результат.
Для профілактики рекомендую при переборці супортів змащувати їх ATE bremszylinder paste, і додавати її під пильник поршня при переборці та хоча б раз на рік при ТО.
12 червня 17:42
el.Shurup
"...Дивно, чого ж поршень в супорті клинив..."(с)Однією з причин може бути те, що гальмівну рідину ніхто не міняв.Вона гігроскопічна і натягує в себе вологу - ось і результат.Для профілактики рекомендую при переборці супортів змащувати їх ATE bremszylinder paste, і додавати її під пильник поршня при переборці та хоча б раз на рік при ТО.
el.Shurup, рідину взимку перевіряли відповідним приладом. Прилад показав що тормозуха в нормі, думаю пильник порваний був чи просто розсохся, оскільки по фото видно що корозія на тій частині поршня, яка прилягає до колодки, тобто зовнішня. Можна було б замовляти в тому числі з пастою, але на той момент просто не подумав
1
12 червня 17:49
el.Shurup
Mad_Geodez, Ця паста в ремкомплектах не йде.Її потрібно купувати окремо.
el.Shurup, я мав на увазі що втиканув при замовленні посилки з запчастинами замовити ще й такого роду пасту, хоча думаю в сервісників така паста мала б бути. Я просто не коректно виразився
1
12 червня 18:09
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Mad_Geodez
el.Shurup, рідину взимку перевіряли відповідним приладом. Прилад показав що тормозуха в нормі, думаю пильник порваний був чи просто розсохся, оскільки по фото видно що корозія на тій частині поршня, яка прилягає до колодки, тобто зовнішня. Можна було б замовляти в тому числі з пастою, але на той момент просто не подумав
Mad_Geodez, ті прилади для людей, котрі впевнені, що рідину в системі гальм замінили повністю з прокачкою через кожен штуцер на гальмівному супорті. Часто ліниві, чи може хитрожопі, майстри вибирають рідину з бачка і доливають нову. Чи люди можуть просто доливати рідину в бачок до рівня, коли він знижується. Тоді наслідки будуть відповідні.
Треба в період два-три роки міняти гальмівну рідину повністю, і ніякі прилади не треба.
13 червня 08:04