Toyota Auris (1G) (🇯🇵Толік🇯🇵)

Запізнився з ТО

Я їжджу на Volvo XC90 (2G), Toyota Auris (1G), Toyota Carina E
Одеса, Україна

Доброго дня шановні)


Щось запізнився я зі зміною масла, вже більше 8к проїхала жінка по місту, а для такого мотора як у Толяна це не є гуд……


Запчастини вже давно були, друзяки привезли з Одеси - я все заздалегідь планую, але зі зміною обісрався))) просрав….


Тож беремо і вперед:



Як завжди все орігінал, мастило теж як і минулого раза Toyota 0W-20 ))


Все швидко змінив за 40 хвилин, воздухан більш менш мав ще кондицію



Ну і шоб памятати, пробіг:



Всім мир)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 92320 км.
Опубліковано: 07 червня 19:17
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mazda CX-9 (1G)
Прикольні баночки))) Зараз бачив, що вони заради удешевшення мастила в тетрапак заливають. А так масло добре 👍
1
07 червня 19:39
Нінзя
Прикольні баночки))) Зараз бачив, що вони заради удешевшення мастила в тетрапак заливають. А так масло добре 👍
Нінзя, так вони прикольні - але зовсім не зручні.....купив тількі тому що ціна гарна була. Наступного разу візьму звичайну каністру 4л.
1
07 червня 22:02
Я їжджу на Lexus IS II
А ну поясни. Для чого ти лиєш цю воду у двигун? 0w20
07 червня 19:25
Andronov
А ну поясни. Для чого ти лиєш цю воду у двигун? 0w20
Andronov, нічого пояснити не буду, бо це холівар, кожен заливає те, що вважає за потрібне.
1
07 червня 19:35