Chevrolet Bolt EV (Болтик)

📌 Chevrolet Bolt EV: куди реально подіти телефон? 🤔 (і чому це досі проблема)

Я їжджу на Chevrolet Bolt EV
Кривий Ріг, Україна

Одна з найбільш неочевидних проблем після покупки Chevrolet Bolt EV — це не запас ходу і не зарядка.

Це звичайне місце для телефону.

І звучить смішно… поки не починаєш користуватись авто щодня. Так, я трохи вимахуюсь, але як є вже ;-)


У Bolt центральна консоль виглядає логічно, але тільки на перший погляд.



Бо далі починається реальність: телефон завжди з тобою — навігація, музика, CarPlay / Android Auto, зарядка.

І він десь має жити.


Найчастіший варіант — кинути його в нішу.



І от тут починається найцікавіше.

Комусь це ок — “головне, що заряджається”.
Комусь — повний хаос: дроти, незручний доступ.


Коли підключається Apple CarPlay, ситуація ніби стає “правильною”.

Але питання не зникає: телефон все одно десь має лежати. І заряджатися бажано безпровідною зарядкою.

І от тут думки людей зазвичай розходяться найбільше.




📌 Окремо важливий момент:
у Chevrolet Bolt є штатна бездротова зарядка, але тільки в старших комплектаціях.

У моїй її немає.

І от тут починається ще один спірний момент:
чи взагалі варто за нею гнатися?

Бо по практиці — оригінальне рішення має чимало нарікань, і далеко не всі вважають його “еталоном зручності”.


💬 Тепер головне (і тут буде найцікавіше):

Напиши чесно 👇

🔹 Де живе твій телефон в авто? (і чи це взагалі тебе влаштовує)
🔹 Ти “за дроти” чи “тільки бездротова зарядка”?
🔹 CarPlay/Android Auto у тебе — це must have чи просто опція?
🔹 І головне: Bolt у цьому плані продуманий чи “на коліні зробили”? 😄


💥 Без правильних і неправильних відповідей — цікаві саме реальні варіанти з життя.

Бо, чесно, у кожного тут свій “ідеальний сетап”, і він майже ніколи не збігається з заводським.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#wireless charger , #Chevrolet Bolt EV
Опубліковано: 06 червня 16:21
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на MG eHS (AS33)
Можливо варто або трохи підтюнити промпт, щоб модель писала менш “по методичці”, або після генерації пройтися редактурою та прибрати типові конструкції на кшталт “і тут починається найцікавіше”, “а тепер головне”, “напиши чесно 👇”.
08 червня 16:43
Я їжджу на Chevrolet Bolt EUV
Чесно 👇

🔹 Де живе твій телефон в авто? (і чи це взагалі тебе влаштовує) - зазвичай в підстаканниках або в тій ніші, яка типу з безпроводною зарядкою. Тільки туди поклав на дно elm і він не сильно так втоплений в вже +- адекватно доступний щоб покласти/взяти.
🔹 Ти “за дроти” чи “тільки бездротова зарядка”? Зарядка тільки через дріт
🔹 CarPlay/Android Auto у тебе — це must have чи просто опція? - на попередніх авто було тільки провідне, то якось не так цікаво. А безпровідне це супер. Завжди waze і radioplayer включенні і це мега зручно.
🔹 І головне: Bolt у цьому плані продуманий чи “на коліні зробили”? 😄 Робили, робили але якось не доробили. Всі ці порти зарядок з підсвіткою це гарно, але якби вони ще були б з функцією швидкісної зарядки, то не прийшлось би возити зарядку нормальну. Особисто ще хочеться мати зарядку(прикурювач) в багажнику.
06 червня 20:58
Автор Я їжджу на Chevrolet Bolt EV
dv_matrix
Чесно 👇🔹 Де живе твій телефон в авто? (і чи це взагалі тебе влаштовує) - зазвичай в підстаканниках або в тій ніші, яка типу з безпроводною зарядкою. Тільки туди поклав на дно elm і він не сильно так втоплений в вже +- адекватно доступний щоб покласти/взяти.🔹 Ти “за дроти” чи “тільки бездротова зарядка”? Зарядка тільки через дріт🔹 CarPlay/Android Auto у тебе — це must have чи просто опція? - на попередніх авто було тільки провідне, то якось не так цікаво. А безпровідне це супер. Завжди waze і radioplayer включенні і це мега зручно.🔹 І головне: Bolt у цьому плані продуманий чи “на коліні зробили”? 😄 Робили, робили але якось не доробили. Всі ці порти зарядок з підсвіткою це гарно, але якби вони ще були б з функцією швидкісної зарядки, то не прийшлось би возити зарядку нормальну. Особисто ще хочеться мати зарядку(прикурювач) в багажнику.
dv_matrix, Дякую!
06 червня 21:04