Volkswagen Passat B2 (POLIZEI)

Eins, Zwei, Polizei!

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk3, Volkswagen Passat B2, Volkswagen Passat B3
Київ, Україна

Машина дійсно являється колишньою німецькою поліцейською. І коли я вагався в якому напрямку відновлювати В2 — батько запитує: «будеш в поліцай фарбувати»?


Як має виглядати даний екземпляр. Мигалка hella коштує €250 за кордоном, можливо колись я б і її взяв.




І тут одразу було вирішено — для початку відновити по максимуму зовнішність Deutsche Polizei, а далі вже рухатись по ситуаціі.


По 1 елементу за підхід, але на що вистачає часу







Фарбую з балонів. Так, не найкращий варіант. Але поки що я хочу побачити всю машину у «поліцейському» вигляді вживу. І наступного року, після вирішення питань по технічці, сподіваюсь вже професійно перефарбувати.



Білий колір — це нудно. Тому одна машина буде зеленою, друга — біло-зеленою😄









То ж тепер, вечорами після служби я фарбую В2, та паралельно намагаюсь розібратись у вприску.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 05 червня 19:01
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Може краще було плівкою обтягнути?
05 червня 20:25
Crayfish
Може краще було плівкою обтягнути?
Crayfish, з фарбою більше навичок.
З плівкою ніколи не працював.
05 червня 22:49
Я їжджу на Volkswagen Jetta II
Если кузов живой, то реально повезло. На Б2 сегодня уже редкость. Ещё автомат поставить и вообще супер будет!
05 червня 19:14
MaxOd
Если кузов живой, то реально повезло. На Б2 сегодня уже редкость. Ещё автомат поставить и вообще супер будет!
MaxOd, действительно живой. В некоторых местах даже живее третьего гольфа
05 червня 22:50
MaxOd
Если кузов живой, то реально повезло. На Б2 сегодня уже редкость. Ещё автомат поставить и вообще супер будет!
MaxOd, а вот салон…. Желательно махнуть вод.сидушку (спинка переломана), махнуть всю торпеду и поменять потолок.
Карты, обшивка сидений - такое, не критично.
05 червня 22:51