Subaru Forester (SJ) (Форик)

Ремонт двигуна після покупки: перші підсумки та витрати тижня

Я їжджу на Subaru Forester (SJ)
Київ, Україна

Нажаль, буває різне)

Не достатньо добре перевірив авто перед покупкою а продавець приховав проблему з двигуном.

Виявилось що була пробита прокладка гбц і проявлялося це дуже тяжко в моїх умовах користування.

(наприклад: після довгого простою на місці підіймався рівень ож , або якщо їхати по трасі активно, починала грітись)

З дому до роботи в мене 4км, тому навіть не встигала прогрітись...

Але нічого, на легасі робив двигун і на форестері зробив)


Прикинули об'єм робіт і погнали працювати і витрачати кошти)



Витягнули двигун



Почали розбирати



Закупили оригінальні запчастини



Ще трішки оригінальних запчасти



І ще запчастини



Розібрали головки



Перевірили і шліфонули обидві гбц



Чекаємо збирання



Збираємо



Збираємо #2



Збираємо #3



Збираємо #4



Зібрали і готуємось до встановлення двигуна



Фото без двигуна і з сухою 🤬 передньою кришкою варіатора (кришка масляного насосу варіатор)



Перший запуск, все успішно, поїхали тестувати



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 90000 UAH, Пробіг 147575 км.
Опубліковано: 03 червня 00:28
10 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Acura RDX (3G)
Пушка , буде валити тепер👍😁
1
04 червня 09:57
Я їжджу на Renault Clio IV
Страшно і дорого на таке дивитись. Але є і плюси, в автівки буде майже нове серце.
03 червня 07:54
Автор Я їжджу на Subaru Forester (SJ)
Кокос
Страшно і дорого на таке дивитись. Але є і плюси, в автівки буде майже нове серце.
Кокос, позитивне мислення це класно)
Дійсно боляче вкладати кошти після покупки, але від цього ніхто не застрахований, тому...рухаємося далі)
1
03 червня 10:47
Я їжджу на Subaru Forester (SJ)
А в чому була причина ремонту?
03 червня 06:12
Автор Я їжджу на Subaru Forester (SJ)
KLEINO
А в чому була причина ремонту?
KLEINO, пробита прокладка гбц.
(Дякую за запитання дописав в бж)
1
03 червня 10:48
Я їжджу на Subaru Forester (SJ)
Ehmin
KLEINO, пробита прокладка гбц.(Дякую за запитання дописав в бж)
Ehmin, добре, що тепер дописали) погано, що взагалі таке сталось
Але як вже писали, чудово, що у вас таке позитивне мислення)))
1
03 червня 10:56
Тому при купівлі автомобіля, краще звертатися до автобідборщиків.Я також купив Альфу на емоціях, проїздив меньше 2000тис,а машина майже кожного тижня на СТО🤦
03 червня 01:16
Я їжджу на Volkswagen Jetta II
Корчі
Тому при купівлі автомобіля, краще звертатися до автобідборщиків.Я також купив Альфу на емоціях, проїздив меньше 2000тис,а машина майже кожного тижня на СТО🤦
Корчі, Альфу никто никогда не покупает головой. Во-вторых, Альфа — это машина, которая изначально предполагается, что должна жить на СТО. Это классика и все об этом знают. Поэтому ничего удивительного, что она живёт на СТО.
03 червня 08:32
MaxOd
Корчі, Альфу никто никогда не покупает головой. Во-вторых, Альфа — это машина, которая изначально предполагается, что должна жить на СТО. Это классика и все об этом знают. Поэтому ничего удивительного, что она живёт на СТО.
MaxOd, Тут скоріше причина у минулих власників,а не у самій машині.Автомобілі подібного класу копують молодь,від 18,до 40 років.І чим старіша машина, тим менше грошей у майбутніх власників.Тому на них ставлять дешеві, китайські запчастини,або взагалі не обслуговують.Але всі як один на них ганяють.Історія про те що на машині їздила бабка,у магазин,та до церкви, точно не про цю машину 😅
1
03 червня 10:53
Автор Я їжджу на Subaru Forester (SJ)
Корчі
Тому при купівлі автомобіля, краще звертатися до автобідборщиків.Я також купив Альфу на емоціях, проїздив меньше 2000тис,а машина майже кожного тижня на СТО🤦
Корчі, ви праві потрібно тільки на сто перевіряти, але нажаль не завжди можна перевірити все, тому при купівлі вживаних авто, ризик завжди залишається.
1
03 червня 10:54