Honda Civic Hatchback (5G) (Рожева пантера)

Покатухи, сьогодні без рекорду

Я їжджу на Honda Civic Hatchback (5G), Dodge Journey
Гайсин, Україна

Учасник голосування "Авто місяця"

Інші учасники

Рекорда не було, проте стабільний 0-100, 7,95 с вальнути тричі підряд - це вже навіть не співпадіння, а закономірність.

Треба покращити 0-100. Є два методи, щоб не лізти до двигуна - полегшення маси авто та гарна резина, мінімум полуслік, щоб не свистіти всю першу передачу:).

........................................

Доречі, може хто досвідченіший, заміна кпп з S20 на S40, що дасть???

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 27 травня 08:37
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Smart Roadster
Для драгу напівслік може бути не такою і хорошою ідеєю. В напівсліка за рахунок того, що в боковинах багато корду для жорсткості вага прям люта. Напівслік на кілограм-півтора буде важчим за цивільну шину. А ця вага на 100-150 сил реально погіршує динаміку. Плюс в напівсліків опір коченню набагато більший. В кільці погіршений розгін компенсується більшою швидкістю ,яку можна пронести в повороті, в дразі ж інші пріоритети і інший підхід.

В якомусь з хондівських телеграм чатів недавно якраз згадували, що після напівсліку на цивільній шині заміри покращились
09 червня 23:15
Автор Я їжджу на Honda Civic Hatchback (5G), Dodge Journey
KUKS
Для драгу напівслік може бути не такою і хорошою ідеєю. В напівсліка за рахунок того, що в боковинах багато корду для жорсткості вага прям люта. Напівслік на кілограм-півтора буде важчим за цивільну шину. А ця вага на 100-150 сил реально погіршує динаміку. Плюс в напівсліків опір коченню набагато більший. В кільці погіршений розгін компенсується більшою швидкістю ,яку можна пронести в повороті, в дразі ж інші пріоритети і інший підхід.В якомусь з хондівських телеграм чатів недавно якраз згадували, що після напівсліку на цивільній шині заміри покращились
KUKS, може це і так, не знаю, не важив, але коли я був учасником Чемпіонату України по гонкам на прискорення, регламент забороняв для класу "стріт" сліки та напівсліки. Взагалі поки сам не спробуєш щось стверджувати не буду. Буде можливість замірятись на напівсліках чисто для порівняння, тоді щось можна буде казати, але всерівно дякую за інформацію
1
10 червня 06:47
Достойно:)
27 травня 10:03
Автор Я їжджу на Honda Civic Hatchback (5G), Dodge Journey
Kirillito
Достойно:)
Kirillito, хочеться швидше:)
27 травня 10:47