Honda Civic Hatchback (5G) (Рожева пантера)

Літо пече, а склопідіймачі не працюють

Я їжджу на Honda Civic Hatchback (5G), Dodge Journey
Гайсин, Україна

Учасник голосування "Авто місяця"

Інші учасники

Ще з осені не працювали склопідіймачі, тягнув до останнього поки як то кажуть "не припекло",  причина - перебиті дроти.

Усунув недолік і все запрацювало:)

 Закриваю все плівкою

Так як і з пасажирської сторони

Вирізав зайве і посадив на герметик

Далі по старій схемі: карти, ручки, кнопочки:)



Ще знайшов один недолік (тепер зрозумів чим я по рейках на жд переїзді пройшовся)

Лопнуло ліве алюміневе вухо, тимчасово підсилювач підрамника прийшлось зняти



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 19:55
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.