Ще з осені не працювали склопідіймачі, тягнув до останнього поки як то кажуть "не припекло", причина - перебиті дроти.
Усунув недолік і все запрацювало:)
Закриваю все плівкою
Так як і з пасажирської сторони
Вирізав зайве і посадив на герметик
Далі по старій схемі: карти, ручки, кнопочки:)
Ще знайшов один недолік (тепер зрозумів чим я по рейках на жд переїзді пройшовся)
Лопнуло ліве алюміневе вухо, тимчасово підсилювач підрамника прийшлось зняти