Було здійснено заміну дисплея GID на CID, а також магнітоли CD30 на DVD90 Navi 😎
Через деякий час виявилось, що перестав працювати AUX, хоча на CD30 все працювало без проблем.
Знайшли інформацію в інтернеті, що в цих магнітолах різна розпіновка — на тому все й затихло майже на рік 😅
Пізніше сестра захотіла встановити Bluetooth, але щастя не сталось — звук відсутній…
Почали розбиратись детальніше:
▫️ перевірили розпіновку по TIS для магнітоли Continental
(як виявилось, є різниця з Siemens)
▫️ перевірили кодові індекси — все ок 👌
Але звуку як не було, так і немає 🤷♂️
Здійснили спробу підкинути DVD90 Navi з Opel Zafira B і все одно не працювало, а тоді підглянули на фішку в Opel Zafira B I зрозуміли що ми не в тому місці знову і знову мучились з тими пінами:
Розташування контактів (пінів) у моєму випадку було стандартним, як на CD30.
Якщо перевернути роз’єм, у двох нижніх напівпорожніх секціях видно 3 дроти, які відповідають за AUX:
На самому роз’ємі є нумерація гнізд: 17–22, 23–28, 29–34 і 35–40.
У моєму випадку потрібно:

Загалом так стається, що люди помиляються, бо розпіновку робили не професіональні електрики і електрик який цим ділом займається серйозно. На якому етапі пошкодився (Не штатний блютуз, тобто замість AUX) не відомо, але сам факт що AUX тепер працює через штатний розʼєм тішить.
Я таким чином робив в Астрі своїй - коли перевіряв чому не працює аукс, та встановлював туди магнітолу з вектри.
Або ж вашу магнітолу комусь іншому поставити та перевірити чи справа саме в магнітолі.
Коли був електрик біля авто, якраз на цю процедуру забракло часу. Дякую за пораду.