Opel Astra H GTC (Ласточка)

Проблема з AUX ( AUX таки запрацював а от Bluetooth таки вмер)

Я їжджу на BMW X3 (E83), Opel Astra H GTC, Opel Zafira B
Львів, Україна

Учасник голосування "Авто дня"

Інші учасники

Було здійснено заміну дисплея GID на CID, а також магнітоли CD30 на DVD90 Navi 😎

Через деякий час виявилось, що перестав працювати AUX, хоча на CD30 все працювало без проблем.


Знайшли інформацію в інтернеті, що в цих магнітолах різна розпіновка — на тому все й затихло майже на рік 😅


Пізніше сестра захотіла встановити Bluetooth, але щастя не сталось — звук відсутній…


Почали розбиратись детальніше:
▫️ перевірили розпіновку по TIS для магнітоли Continental
(як виявилось, є різниця з Siemens)

▫️ перевірили кодові індекси — все ок 👌


Але звуку як не було, так і немає 🤷‍♂️

Здійснили спробу підкинути DVD90 Navi з Opel Zafira B і все одно не працювало, а тоді підглянули на фішку в Opel Zafira B I зрозуміли що ми не в тому місці знову і знову мучились з тими пінами: 


Розташування контактів (пінів) у моєму випадку було стандартним, як на CD30.

Якщо перевернути роз’єм, у двох нижніх напівпорожніх секціях видно 3 дроти, які відповідають за AUX:

  • чорний — маса (GND);
  • фіолетово-білий — аудіоканал;
  • фіолетово-червоний — аудіоканал.

На самому роз’ємі є нумерація гнізд: 17–22, 23–28, 29–34 і 35–40.

У моєму випадку потрібно:

  • вийняти контакти №31 і №32 (фіолетово-білий та фіолетово-червоний дроти) і переставити їх у гнізда №24 і №25, зберігаючи той самий порядок;
  • вийняти контакт №38 (чорний дріт, маса) і переставити в гніздо №18.

З першого разу не вдалось, а от з третього разу дали ради і запрацювало.



Загалом так стається, що люди помиляються, бо розпіновку робили не професіональні електрики і електрик який цим ділом займається серйозно. На якому етапі пошкодився (Не штатний блютуз, тобто замість AUX) не відомо, але сам факт що AUX тепер працює через штатний розʼєм тішить. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 травня 21:46
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
А роспіновку точно правильно переробили ? Бо в мене була така сама проблема, але правильно розпіновка допомогла.
30 травня 16:13
Автор Я їжджу на BMW X3 (E83), Opel Astra H GTC, Opel Zafira B
Danchyck
А роспіновку точно правильно переробили ? Бо в мене була така сама проблема, але правильно розпіновка допомогла.
Danchyck, зі слів автоелектрика він перевірив по TIS і зробив таку розпіновку як потрібно, але не працює. Додаткових фото чи даних немаю. Автоелектрику, пану Володимиру, довіряю бо не вперше вирішує деякі проблеми.
1
30 травня 21:19
AndjeyR
Danchyck, зі слів автоелектрика він перевірив по TIS і зробив таку розпіновку як потрібно, але не працює. Додаткових фото чи даних немаю. Автоелектрику, пану Володимиру, довіряю бо не вперше вирішує деякі проблеми.
AndjeyR, Зрозумів, тоді як варіант можна перевірити - взяти у когось магнітолу сд70 або 90 та підключити її до вашого авто, спробувати увімкнути аукс без привʼязки до вашого бортового - якщо запрацює то дійсно проблема саме з вашою магнітолою)
Я таким чином робив в Астрі своїй - коли перевіряв чому не працює аукс, та встановлював туди магнітолу з вектри.
Або ж вашу магнітолу комусь іншому поставити та перевірити чи справа саме в магнітолі.
1
30 травня 21:22
Автор Я їжджу на BMW X3 (E83), Opel Astra H GTC, Opel Zafira B
Danchyck
А роспіновку точно правильно переробили ? Бо в мене була така сама проблема, але правильно розпіновка допомогла.
Danchyck, привіт 🙋🏼‍♂️ доповнив розповідь, таки була проблема в самій розпіновці і разом з тим з не штатним Bluetooth. Штатний AUX запрацював після правильної розпіновки.
1
16 червня 22:47