Volvo XC90 (2G) (Лосятина)

Відгук для тих хто міркує над Вольво

Я їжджу на Honda Civic Hybrid (2G)
Poznan, Poland



Авто було продане за 2 тижні з моменту публікації оголошення на ріа. По низу ринку бо "биточки" дуже сильно конкурують з офіційними авто.

Вирішив написати цей пост як відгук власника для тих хто можливо думає над придбанням Вольво.

Авто куплялось з пробігом 117к, у липні 2023 року, у першого власника, з обслуговуванням у офіціалів. 
Продав з пробігом 148к, тобто за 19 місяців я проїхав всього 31 000 км (1600 км в міс)


Вкладено в обслуговування та ремонти ~ 253 000 грн
КАСКО - 105 000 грн

За весь період авто "з'їло" 358 000 грн або (11,5 грн \ 1 км, без вартості палива)


Чи вважаю я Вольво надійним брендом як кричать з "прасок" - ні! АЛЕ!

Можливо це нормальний список чого "відригувало" для преміум бренда, і той самий БєМєВє, Ауді, Мерседес мають таку саму кількість "пригод"


28 149 км - заміна компресора пневми + запобіжники
40 971 км - Клапан системи EGR (лопнув сука) + шланг ПП
60 000 км - сгнили дроти на ручник
70 000 - потріскались фари (кажуть через омивайку)
87 507 км - передні важелі (ну може важка й тд...але бляха)
91 409 км - порвало ремень з усіма пригодами 1400 баксів
108 211 км - здохли ВСІ ключи 
125 523 км - впала пневна - офіціали знову сказали компресор, але обійшлось обслуговуванням 
126 867 км - сгнили дроти на ручний
135 320 км - передні важелі (ну може важка й тд...але бляха)
138 000 км - сальник коробки (1500 евро)
140 000 км - помилка по дроселю


Якщо ви все ж таки бажаєте спробувати Шведський Преміум то ось мій підсумок по авто:

В плані комфорта, якості збірки, їзди, світла і тд - однозначно ТОП

Чи варто брати ДИЗЕЛЬ? ТІЛЬКИ якщо у вас багато трасових пробігів.

Я досить багато прочитав форумів і тд, і склав для себе ідеальний Вольво який можна радити:

- Авто ОБОВ'ЯЗКОВО після другої половини 2018 (нові двигуни)
- Бензин Т5 або Т6 (витрата пального в місті як й у дизеля, але менше головняка з сажою)
- Плагін Т8 теж непоганий, але треба приділяти увагу єлектро мотору і дізнаватись чи міняли там мастило.
- Гібриди краще бензинові і здається після 2020+ року, в яких вже замінені ремені (погугліть)
- Без пневми (у Вольво вона не дає того комфорту як у інших брендів, а обслуговувати треба. Хоча система досить надійна)
- Бажано вже з головним пристроєм на iCap (Android). На сьогодні більшість глюків вже виправили


Кому цікаво як я веду блог то можете підписати на мій "жоповоз" який був придбаний замість Лося





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 19 квітня 15:13
6 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi e-tron
И вольво легко купить и сложно продать. Разве за копейки, как я свою, отдал значительно дешевле , чем она стоит.
29 квітня 07:41
Автор Я їжджу на Honda Civic Hybrid (2G)
xScArFace
И вольво легко купить и сложно продать. Разве за копейки, как я свою, отдал значительно дешевле , чем она стоит.
xScArFace, я свою купував у знайомих з гарним дисконтом. То не сильно багато втратив…але ремонти..

Та й продав на дивоооо швидко. Бо бачив як довго у Вольво клуб люди продають свої…і думав що це пригода на пів року буде.
Хоча я поставив іі по низу ринку
29 квітня 10:23
Я їжджу на Volvo S60 (2G)
короч, між рядків прочитав - лажа з Вольво вийшла. Як висновок - чим простіше тим краще, t5 з 2018 без пневми...
2
20 квітня 13:27
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Добре розписав усе. От би так кожен власник по своєму авто робив короткий звіт. Дуже зручно для майбутніх потенційних покупців)
19 квітня 22:13