ЗАЗ 1102 (White Power)

Паливна на майбутню інжекторну таврію.

Я їжджу на Ford Focus II Wagon, ЗАЗ 1102
Дніпро, Україна

Коли не знаєш з чого почати, почни хоть з чого небуть. (с)

Доброго дня. З тим куди я впрігся цей вираз нам допоможе ще не раз.

Я також не знав з чого почати тому почав робити з самого просто на мій погляд. Ще коли я купував свап комплект з автомобіля (а по факту ми просто розібрали авто і я взяв все що відноситься до двигуна і вприскової системи, ну і ще деякі плюшки). В цьому списку був і бак, навіть з магістралями, але вони досить такі стромні, ставити їх я не наважився. Якщо ви не вкурсі то баки в карботаврах і інжотаврах мають деякі відмінності, а саме в інжобаку є противовідливна чаша. Що позволяє машині опустити рівень менше четверті, хоч це і не бажано. Перейдемо до баку, сам бак виглядав непрезентабельно, хоч він і всередині був біль-менш терпимий то ззовні страшний.





Тому зачищаємо і фарбуємо, стики заліпляєм кузовним герметиком, щоб в мороз туди нічого не попадало і його не попердолило.



Тепер переходимо до самої паливної системи. В славуті це організовано більш менш терпимо, а ось таврія виявилась до цього моменту ні разу не підготовлена. Пам'ятаю навіть шукав хазяїнів інжекторних таврюх і просив щоб мені показали як воно там організовано, фото як зрозуміли я вже загубив.  Та і в інтернетах знайти не так просто, а ось як на славутах знайти можна.


Ось так

Будем стремиться до цього, в ідеалі звісно було взяти рідний бак і врізати туди колбу з 2110, або ланос на бистросйомах і перевести магістралі на поліамід, але я не наскільки сильно вдарився головой щоб це робити. Можливо колись в майбутньому і можлива навіть не на цій машині.

Короче. Ідея була така зробити поперечину поміж лонжеронами на неї повісити уже бензонасос з фільтром. Тому почав думати з чого її зробити. Перша ідея виявилась провальною, бо дін рейка не тремає таку вагу і просто хитається туди-сюди, щу тут недопустимо. 


Ось так це примірно виглядало в моїй голові.


Тому поїхав на базу бушного металу і там знайшов тонкостінні квадратні профільки, покрутив їх в руках і зрозумів що воно мені підходе забрав. На наступний день все проміряю, ріжу сверлю і фарбую, ну і ждем поки висохне.

Також купляю пачку перехідників для бензонасоса і обратки. Фільтр і насос закріплені на водопроводних хомутах, не пам'ятаю які саме, але якісь було знайти не так то просто, прийшлось замовляти в отих ваших інтернетах.




Вони нам потрібні для обратки і самого бензонасоса.

Бак комплектуєм і вішаєм на кузов. Сам модуль з поплавком взяв зі старого бака, бо він точно робочий і в ньому цілі всі клемми, на відміну від того що тут стояв. Також ставлю розрізано сіточку поверх латунной заводськой. Думаю гірше не буде.



Якщо пам'ять не підводе то з сексії.

Про бензонасос. Бензонасосо тут до речі не простий а з мерседеса 124,190 і ще пачки йому подібних з двигуном на моноінжекторному приску, Не гарантую, але це так сказав меня хазяїн машини яку ми розбирали. Стає з нізначітєльнимі, парт номер 0580254975 (підібрав по завнішньому виду). Різниця в тому що забор там 15мм що вирішується перехідником, а вихід там під свій якийсь перехідник , конкретно в мій вкручений якийсь штуцер під банж болт.

Також приміряв чи сильно воно буде звисати за межі бампера.


Звисати буде, але це не сама нижча точка, та і в лютий якийсь офрот я на ній не собираюсь, так що нормально.

Ну і збираєм це діло до купи.





Як видно там по центру є невеличка косиночка, бо без неї все таки ця конструкція трошки підгулювала, тепер міцно)

Систему сеперації парів бензина вирішив херити, бо чим менше деталів тим менше деталів, та і тянути третю магістраль, вішати сепаратор, оті всі шланги, клапанці воно мені не вставляє якщо чесно.

А ось про вентиляцію бака я потурбувався.



Клапана вентиляції і так не знайдеш, а нормального тим паче, тому робим так, як я робив на карбоверсії себе зарекомендувало прасто чудово.



Підключили забір палива і 2 с половиною дрота. До цього було ще менше, але тепер у нас буде лампочка аварійно-низького рівня палива, най буде. 

Хомути якісь спеціальні силові, жалко що просто оцинковка, а не нержа.

Про шланге я навіть казати не буду, вони вообщє всі нові.



 Ну і підключаєм лбп щоб перевірити чи воно вообще працює чи ми зря старались.

Ввімкнули, качає, по слуху чуть шо дзюрчить. Шум в салоні від насоса просто ховайся, ще з цим не придумав, може притреться.



Струм насоса коли він викачує з бака відразу в обратку, тобто ганає по колу. 

Начебто все працює, подобається. Як будем уже запускати в кучі потрібно проміряти який тиск він дає, а то в мене є таке відчуття що життя його помотало добряче.

Не подобається відкриті клеми бензонасоса, та така завитушечка шланга яка уже під тиском. Пізніше трошки його вкорочу і зроблю їм смирительні сорочечки щоб прикрутити до хомута бензонасоса, а до клем може ковпачки знайду, чи салідолом намащу, та буду час від часу змазку обновляти.

Поки це все, дякую за увагу далі буде.

Тихих ночей вам.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#інжектор , #Таврія , #заз1102 , #Свап
Ціна питання 500 UAH, Пробіг 31250 км.
Опубліковано: 16 квітня 11:10
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Були часи... Переробляв 08 на інжектор. Успіхів тобі!
1
21 квітня 07:55
Грамотно все реалізовуєте, прям цікаво читати. Я ще до моменту поки моя червона Славута не зламалася поставив ЕБН, був варіант реалізувати як у вас під баком (по суті як в інжекторних славутах), але побачив в ютубі одне відео де чоловік кріпив ЕБН на площадку акумулятора внизу. Виходить що це також одна із нижчих точок + там стоїть захист, відповідно нічого не зможе його пошкодити. Ставив ЕБН мембранного типу (по звуку як від пічки Запорожця) то місяця 2 політ був нормальний, він завжди прокачував паливо за 3-5 секунд, а у моєму випадку з ГБО це стало взагалі кілер фічою - приїхав, заглушив, накачав насосом в поплавкову камеру і зранку спокійно завівся + прибралося підтікання масла в районі старого насосу. Думаю він і далі б працював, якби не проблеми з двигуном...
https://www.youtube.com/watch?v=zPGpjkogy9Y
1
1
16 квітня 13:02
Автор Я їжджу на Ford Focus II Wagon, ЗАЗ 1102
Vlad_Podillya
Грамотно все реалізовуєте, прям цікаво читати. Я ще до моменту поки моя червона Славута не зламалася поставив ЕБН, був варіант реалізувати як у вас під баком (по суті як в інжекторних славутах), але побачив в ютубі одне відео де чоловік кріпив ЕБН на площадку акумулятора внизу. Виходить що це також одна із нижчих точок + там стоїть захист, відповідно нічого не зможе його пошкодити. Ставив ЕБН мембранного типу (по звуку як від пічки Запорожця) то місяця 2 політ був нормальний, він завжди прокачував паливо за 3-5 секунд, а у моєму випадку з ГБО це стало взагалі кілер фічою - приїхав, заглушив, накачав насосом в поплавкову камеру і зранку спокійно завівся + прибралося підтікання масла в районі старого насосу. Думаю він і далі б працював, якби не проблеми з двигуном...https://www.youtube.com/watch?v=zPGpjkogy9Y
Vlad_Podillya, ідея в такому розташуванні насоса досить таки здрава, раніше навіть про це і не думав, та і цілі я переслідував другі, якщо заводське рішення більш-менш здраве то рівняємося на нього. А по вашій біді я би почав дивитися з резинки на маслозаборнику, там вони часто деградують і падає тиск, редукційний клапан або сам насос. Насос автозаз чи китайський? Якщо Китай то багато людей на нього плюються, може і у вас так само. Також можна полізти до вкладишів, зняти пару бугелів перевірити як там справи, та і всі постелі можно протягнути. Також якщо в посадочному роспредвал люфтить він також може просадити тиск. Шукайте і у вас усе вийде!
2
16 квітня 14:58