Citroen C4 Picasso (1G) (1.6 VTI 120 EP6)

Перевзувся з зими у літо в 2026

Я їжджу на Citroen C4 Picasso (1G)
Дніпро, Україна

Bonjour à tous!

Як завжди по запису через сайт kolesa.dp.ua



1720 грн


Записався, приїхав, нікого нема, став де завжди, ну і перевзули 

Зимові Kapsen Snowshoes AW33 r17 215/50 м'які та тихі, дуже комфортно було цієї зими

Літній сетап LANVIGATOR CatchPower r17 215/50 та Michelin Primacy HP r17 215/50 - обидва вже дубові, дається взнаки рік 2019 та 2015 


Цінник заміни резини 1720 гримнів



182228


Дякую за увагу!

Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1720 UAH, Пробіг 182228 км.
Опубліковано: 10 квітня 20:08
Подія: 08 квітня 14:20
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Peugeot 206
Можу поділитися думкою шодо шиномонтажа)))) і цін на них, судячи по записам. Так як авто вже "у сім'ї" давно у вас) був смисл придбати ще один комплект б/у дисків сталевих і закинути туди один з комплектів))) вже б давно відбилася ціна цього, та по суті кожен сезон ви б робили Т/О для авто "безкоштовно" за рахунок компенсації шиномонтажа. Так, думки в голос) але раціональність я вважаю є )))
1
11 квітня 09:17
ЧіКо_)
Можу поділитися думкою шодо шиномонтажа)))) і цін на них, судячи по записам. Так як авто вже "у сім'ї" давно у вас) був смисл придбати ще один комплект б/у дисків сталевих і закинути туди один з комплектів))) вже б давно відбилася ціна цього, та по суті кожен сезон ви б робили Т/О для авто "безкоштовно" за рахунок компенсації шиномонтажа. Так, думки в голос) але раціональність я вважаю є )))
ЧіКо_), на рахунок безкоштовно це голосно сказано)) Маючи по два комплекти на автівках скажу, що з нашими дорогами все рівно заїжаєш на балансування яке по суті коштує більше половини шиномонтажа)) Але залежить звісно і від пробігу, бо є люди як моя дружина які накатують по 1000 км в рік, то іноді думаєш шо дешевше взагалі мати один комплект і зайві два рази в рік не витрачати час на то діло))
13 квітня 10:36
Я їжджу на Peugeot 206
Barik_94
ЧіКо_), на рахунок безкоштовно це голосно сказано)) Маючи по два комплекти на автівках скажу, що з нашими дорогами все рівно заїжаєш на балансування яке по суті коштує більше половини шиномонтажа)) Але залежить звісно і від пробігу, бо є люди як моя дружина які накатують по 1000 км в рік, то іноді думаєш шо дешевше взагалі мати один комплект і зайві два рази в рік не витрачати час на то діло))
Barik_94, в цій ситуації зовсім ні. 2 комплекти коліс. Зняти поставити можна самому. Балансування їх, якщо просто привезти 400-500 грн +-. Якщо не "в сезон" коли всі це роблять, то і менше може бути. Це грубі цифри, не вдаваючись в суми.
Шиномонтаж у людини тільки в цьому році 1720 грн.
1720 грн - 500 = 1200 грн. Залишок чистий. 2 рази на рік це 2400 грн. Це тільки цей рік. За стільки років сума набігла там нормальна. Т/о коштує 2000-2500 грн у нього раз на рік. За стільки років вже відбилося б придбання комплекта б/в стальних дисків. То як це назвати " голосно сказано" чи ні?))))
13 квітня 15:58
Зацікавили відгуком про Kapsen. Що прийшлося погуглити що за «звір»
1
11 квітня 08:57
Автор Я їжджу на Citroen C4 Picasso (1G)
mazurati_
Зацікавили відгуком про Kapsen. Що прийшлося погуглити що за «звір»
mazurati_, насправді то китайська резина, проте, надиво, вже скільки років а вона не дубіє, не кришиться, не восьмерить, гребеться по кізякам та по любому снігу без жлдних питань, ніде не сів на пузо та не застряг. Але є але.. по льоду вона ну зовсьм ніяка, треба бути даже уважним
13 квітня 16:48
а дисплей так і не почистив ))
1
10 квітня 20:38
Автор Я їжджу на Citroen C4 Picasso (1G)
sly401
а дисплей так і не почистив ))
sly401, та все руки не дойдуть ніяк(
13 квітня 16:45