KIA Sportage (3G) (Limited Edition останній Sportage III)

присадки LIQUI MOLY для Disel (*не реклама)

Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Київ, Україна

Для профілактики вирішив спробувати комплексний набір :

1) Fuel Protect Diesel 300мл. — Витіснювач вологи та захист від корозії. Диспергує воду в дизельному паливі, запобігає утворенню водно-паливної емульсії та захищає паливну систему від іржі та корозії.
Колір : світлий, прозорий, трохи жовтуватий. 
Запах : сильний органічний розчинник (Як вологовитіснювача присадка, містить спирти та інші органічні сполуки, які мають різкий, технічний запах, схожий на розчинники або ацетон.) 


2) Anti-Bakterien Diesel-Additiv 1л. - Антибактеріальна присадка (біоцид). Призначена для Знищення біофлори. Бореться з бактеріями та грибками, які засмічують фільтри.
Колір : трошки темно-коричневий, не зовсім прозорий. 
Запах : різкий, хімічний, фенольний (Це біоцид, що містить потужні хімічні речовини для знищення мікроорганізмів. Запах досить різкий, неприємний) . 


3) Diesel Fließ Fit K  1л. - Дизельний антигель-концентрат. Запобігає кристалізації парафіну в дизельному паливі при низьких температурах, що забезпечує його фільтрованість і захищає від засмічення фільтрів та паливопроводів.
Колір: Прозоро - Молочно-білий, трохи густий засіб (як кисіль) . 
Запах - різкий, хімічний, фенольний (антигель є комплексом поверхнево-активних речовин у вуглеводневому розчиннику. Його запах менш різкий, ніж у біоциду, і може нагадувати легкий бензин або розчинник).


1 та 2 позиції жодного разу  не використовував. А антигель у 2021р. та 2023р. купував, тільки на -50°C. Цього року купив на -31°С. Просто щоб був на зиму провсяк випадок. 


По дозуванню:
1. Fuel Protect Diesel
Стандартне дозування: 300 мл достатньо для 60 літрів дизельного палива. 
на 10 літрів ДП - 50мл. 
на 50 літрів ДП - 250мл. 


2. Anti-Bakterien Diesel-Additiv
а) Профілактичне дозування: 1:1000 (1 мл присадки на 1 літр палива).
б) Лікувальне дозування (при вже зараженій системі) 1:500 (2 мл присадки на 1 літр палива).
на 10літрів ДП : а) 10мл  б) 20мл
на 50 літрів ДП : а) 50мл  б) 100мл


3. Diesel Fließ Fit K
Пропорція: 1:1000 (1 мл присадки на 1 літр палива).
на 10 літрів ДП - 10мл
на 50 літрів ДП - 50мл
Важливо: Антигель необхідно додавати в паливний бак ДО заправки дизельним паливом, яке має температуру вище 0°C, оскільки він не діє на вже застигле паливо.

 
Вважатиму їх як інвестиція у надійність двигуна та паливної системи, особливо в наших умовах 😁. Перед зимою і морозами думаю будуть корисні.



Ще обробив всі ущільнювачі, петлі дверей, направляючі вікон сіліконовою аерозольную змазкою К2.



Підготовку до зими зробив. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 3800 UAH,
Опубліковано: 27 листопада 2025р. 20:23
21 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ось таку можна спробувати провірено особисто на 1.6 , 2.0 Hdi Peugeot/Citroën, знизилась витрата палива десь приблизно на 1-1.3л
1
05 січня 21:42
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Volodumyr
Ось таку можна спробувати провірено особисто на 1.6 , 2.0 Hdi Peugeot/Citroën, знизилась витрата палива десь приблизно на 1-1.3л
Volodumyr, дякую за пораду.
Я планував її купити, але бюджет був обмежений, але в закладках на Prom вона залишилася.
05 січня 23:57
Bal-3
Volodumyr, дякую за пораду. Я планував її купити, але бюджет був обмежений, але в закладках на Prom вона залишилася.
Bal-3, можна і на оф. сайтах Liqui Moly придбати,або в магазинах там можуть скидку зробити
06 січня 00:30
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Volodumyr
Bal-3, можна і на оф. сайтах Liqui Moly придбати,або в магазинах там можуть скидку зробити
Volodumyr, як практика показала (коли тоді шукав), мабуть корпоративна ціна якась, майже крізь однакова ціна була +/-.
На майбутнє буду мати на увазі 🤝
06 січня 09:49
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Після твого маокетингового посту вирішив спробувати сам позаливати в паливо Очищувач інжектора LIQUI MOLY Langzeit-injection Reiniger 7568/7531 250мл.
Вже розбавив десь на 60 літрів
1
14 грудня 2025р. 17:43
Я їжджу на Audi A4 Avant (B9)
1 ще таке-сяке, а 2 і 3, як на мене - дурня. Бактерії в дизелі, рілі? Хіба що в екодизелі рапсовому. Антипарафін на нормальних заправках в зимовому паливі за замовчанням.
Маю навіть дуже великі сумніви у доцільності DPF присадок (хоча додаю періодично). Ото б десь прочитати про їх справжню ефективність...
1
29 листопада 2025р. 10:47
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Chegevarr
1 ще таке-сяке, а 2 і 3, як на мене - дурня. Бактерії в дизелі, рілі? Хіба що в екодизелі рапсовому. Антипарафін на нормальних заправках в зимовому паливі за замовчанням.Маю навіть дуже великі сумніви у доцільності DPF присадок (хоча додаю періодично). Ото б десь прочитати про їх справжню ефективність...
Chegevarr, в мене було два випадки з парафін. ДП. В той час була карта паливна від WOG безлім.
на Т5 колись їздив, так WOG ДП Mustang+ запарафін. у - 15°С, хоча пивинен був тримати до - 40°С. Була осінь, думав може попав на момент переходу літо - зима палива.
А на Sportage, зимою 2016-2017 теж WOG ДП Mustang+ запарафін. у -30°С - 35°С, тоді у Києві норм морози були).
Після того випадку з WOG наші шляхи розійшлися. Перейшов на OKKO Pulls до 2020р. А потім на KLO Ventus .
Але якщо бачу, що будуть морози, то антигель періодично додаю.

Теж залюбки почитав/подивився тест незалежний. Треба пошукати, може і є такі 🤔
1
29 листопада 2025р. 12:59
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Artem_®
Chegevarr, https://youtu.be/4odYd75xnc8?si=AQwU8IgHr-akBOoxОсь про бактерії відео.
Artem_®, якщо авто їздить постійно і таке трапилось, то я думаю 100% що говняне паливо заправив.
Може в нас на АЗС краще становище, негативних відгуків подібних не читав ще.
Але собі додав провсяк випадок 😂
1
30 листопада 2025р. 12:15
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Artem_®
Bal-3, ну то автор відео так і каже, що водій якийсь шмурдячок підхопив десь на АЗС, вже з бактеріями
Artem_®, ото мабуть ємність стара стояла вже з бактеріями, нічого не додавали, в неї нове ДП зливали і потім з цієї ємності заправляли авто.
1
30 листопада 2025р. 14:31
Але ви любите машинку, пане.. 3800 грн. на присадки в трубу.. 😁
1
29 листопада 2025р. 10:45
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Artem_®
Але ви любите машинку, пане.. 3800 грн. на присадки в трубу.. 😁
Artem_®, так вийшло. Треба хоч раз профілактику таку велику зробити, тим більше попереду холоду.
29 листопада 2025р. 12:47
Десь читав запис, як у когось завелися бактерії у баку на дизелі, і там якийсь типу слиз чи кісіль почав збиратися.. Чистили бак та систему.. ☝️
29 листопада 2025р. 10:43
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Artem_®
Десь читав запис, як у когось завелися бактерії у баку на дизелі, і там якийсь типу слиз чи кісіль почав збиратися.. Чистили бак та систему.. ☝️
Artem_®, я ХЗ, просто для профілактики узяв. То може коли авто стоїть дуже довго і паливо таким чином псується.
Я намагаюсь тримати не менше половини бака. В основному 15-20л. витрата/заправка, до повного.
1
29 листопада 2025р. 12:45
Я їжджу на Volvo XC60 (1G)
Молодець, корисний догляд 👌.
LIQUI MOLY / Anti-Bakterien Diesel-Additiv, гарна штука теж користуюсь!.
https://driver.top/exp/634746/

Fuel Protect Diesel - ще не пробував, і не знаю чи треба, стараюсь щоб бак був повним (тоді виникає питання де тій вологості збиратись?), але може й спробую так чисто для профілактики.
1
27 листопада 2025р. 22:50
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
AndV
Молодець, корисний догляд 👌.LIQUI MOLY / Anti-Bakterien Diesel-Additiv, гарна штука теж користуюсь!. https://driver.top/exp/634746/Fuel Protect Diesel - ще не пробував, і не знаю чи треба, стараюсь щоб бак був повним (тоді виникає питання де тій вологості збиратись?), але може й спробую так чисто для профілактики.
AndV, я з 2015 року жодного разу не додавав у бак з Fuel Protect Diesel . Теж намагаюсь бак тримати майже повним. Але 12-20 літрів завжди "гуляє" туди - сюди . З настанням холодів якийсь конденсат може і є. Тому і додав. В ідеалі відкрити бак під заднім сидінням і за допомогою пасти перевірити наявність вологи. Але у мене немає умов таке робити.
1
27 листопада 2025р. 23:15
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
AndV
Bal-3, та думаю й немає змісту купляти ту пасту і лізти в бак!, машина ж завжди на ходу нема коли там тій волозі збиратись.
AndV, теж мак думаю 🤔.
Але плани все ж таки весною чи влітку залізти, коли палива буде min. Там є фільтр, по відгукам 50/50 у когось як новий, у когось треба міняти.
28 листопада 2025р. 07:36
Я їжджу на Volvo XC60 (1G)