Volkswagen e-Golf (🔌)

Зимова резина❄️

Я їжджу на Opel Astra H, Volkswagen e-Golf
Україна

Перевзув Гольфа на зимові.

Шини вибрав Barum Polaris 6.

Нова модель від Barum, а сам бренд ніби то належить до групи Continental. 


(28.25)


Плюс вони мають оптимальний індекс кочення, для електро те що треба.




Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 листопада 2025р. 15:23
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.