BMW 3 series (E30) (Тень Интеллигенции)

Вибори 28.09.2025

Я їжджу на BMW X5 (E53), BMW 3 series (E30)
Крюківщина, Україна

Вибори 28.09.2025


Моя "тридцятка" знову потрапила на вибори машини дня, завдяки "просуванню" та підтримці від @Greek , @AvocadOD , @AnotherGrayMan . Вдячний вам, колеги, за це. Хоча, я сам ніколи цим не переймався, але дуже приємно, що вам не байдуже те, що я тут роблю та пишу! )


Результат - 3 місце. 



Що ж, - бувало і краще! )) Мабуть всім вже набридло одне і те ж... ) Може в наступному сезоні в мене буде вже менше нудної "технічки", а більше просто красивих фото ))

З машиною поки що нічого не роблю. Вже почалася осіння дощова погода, тому на вихідних збираюся помити, просушити, поставити в гараж і накрити тентом до квітня.

За цей час сподіваюся таки пофарбувати та встановити бампери, та хоча б, один комплект дисків.

Може ще про пару дрібниць напишу...

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 30 вересня 2025р. 10:51
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volkswagen Polo Mk5
Один з улюблених БЖ на ресурсі, голосував)
1
30 вересня 2025р. 14:49
Автор Я їжджу на BMW X5 (E53), BMW 3 series (E30)
Я їжджу на BMW X3 (G01)
Взагалі дивно, що ДТ не відзначає якось окремо трійку переможців, а лише 1 місце) В профілях навіть вказується лице 1 місце) Я от теж зайняв 2 місце, а жодного згадки про це ніде немає))
30 вересня 2025р. 11:49
Автор Я їжджу на BMW X5 (E53), BMW 3 series (E30)
AvocadOD
Взагалі дивно, що ДТ не відзначає якось окремо трійку переможців, а лише 1 місце) В профілях навіть вказується лице 1 місце) Я от теж зайняв 2 місце, а жодного згадки про це ніде немає))
AvocadOD, мабуть це тому, що тут же є ще декілька етапів виборів - тижня, місяця, року. Тому, якщо на всіх етапах ще виділяти 2 та 3 місця, то забагато переможців буде )) Але, це лише мої здогадки )
30 вересня 2025р. 13:15
Треба просто освіжити фотки! :)
1
30 вересня 2025р. 11:34
Автор Я їжджу на BMW X5 (E53), BMW 3 series (E30)
AnotherGrayMan
Треба просто освіжити фотки! :)
AnotherGrayMan, можливо )
30 вересня 2025р. 13:11