Audi 80 (B2) (Twodoor sedan)

Новий двигун. Гбц.

Я їжджу на Audi Coupe (81,85), Audi 80 (B2), Audi 90 (B3)
Запоріжжя, Україна

Отже. Як виявилося, іншого двигуна у мене немає. Точніше, іншого живого двигуна у мене немає. 

Той що я хотів поставити виявився мертвим. Там розвалились вкладиші, погнила гбц і пробило прокладку, але це я з'ясував, тільки коли його розібрав. Бо коли я його бачив ще в машині на ходу, ніяких симптомі того, що йому срака він не показував. 



Це підводить до того, що треба складати новий двигун. 

Так сталося, що двигун, з того пассата, в який пішов двигун з коричневої, виявився з об'ємом 1.6. Що добре, бо ауді по доках 1.6.

Отжея, я вирішив скласти на цьому блоці строкер. 

Розрахунково, з об'єму 1595 кубів, вийде об'єм 1855 кубів. Все це збереться з колінвалом 1.8 та поршнями з шатунами від 2.3л 5 цилінрів аудюшного двигуна. А накриється гбц від 2.0 ABK від ауді 80В4. 


Власне з гбц і почнемо. 

Ця гбц має найбільші клапани в стоці, серед 4ц 8-ми клапанників ( по аудіюшним моторам) 

Під ремонт гбц, я придбав нові клапани з ніжкою 7мм, відповідно, нові направляючі, компенсатори, сухарі та сальники. 

Перед тим як відвезти гбц на завод, щоб все те в неї запхали, я зробив легенький портинг каналів впуску, та випуску. Під розміри отворів в прокладках. Сподіваюсь, буде краща продувка і вдасться отримати від цього двигуна трошки більше ніж від сток 1.8  

В купі до того знайшов та придбав розподільчий вал від 2.0 ABK. Шо дасть трохи кращі кути фаз, та краще наповнення циліндрів. 





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 7000 UAH,
Опубліковано: 09 липня 2025р. 12:50
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi 100 (C4)
Можливо турбо ?
09 липня 2025р. 21:41
_Shanin_
Можливо турбо ?
_Shanin_, ні. Турбо в ній не хочу.
1
10 липня 2025р. 06:00