Audi S3 (8V) (Ska)

Нове літо

Я їжджу на Audi S3 (8V)
Дніпро, Україна

😍




Зима)




Не втримався) на вулиці +21, тачка як кісель на зимі, плюс хотілося швидше нову резину опробувати) 40хв і літо на базі, прибʼє дощиком пилюку, наступний етап нормальна мийка і віск. Перші враження, візуально стало краще виглядати з меншими проставками (перед з 16 перейшов на 12) не торчить як раніше, плюс нова резина ще більш насичено чорна що теж додає позитиву. Зима відправлена на відпочинок)

Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 07 березня 2025р. 15:07
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Окремий лайк за світлі диски на темній тачці
1
08 березня 2025р. 08:55
Автор Я їжджу на Audi S3 (8V)
chukanovks
Окремий лайк за світлі диски на темній тачці
chukanovks, та я б якщо чесно і на світлу б не поставив, бо мав досвід, чорні диски сильно крадуть розмір, тому більше чорні не поставлю)
08 березня 2025р. 23:27
Колеса топ! Теж вже хочеться літо ставити)
07 березня 2025р. 16:15
Автор Я їжджу на Audi S3 (8V)
konelskyi
Колеса топ! Теж вже хочеться літо ставити)
konelskyi, дякую) машинка на сонці постояла, на всю вулицю резиною пахне)
07 березня 2025р. 16:47