Honda Accord (7G) (Аккордік)

Вибір спойлера

Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
Київ, Україна


1) 


Перше чи знімати спойлер на задньому склі, замінювати на щось цікавише чи викидати


2) Вибір спойлера


Mugen ducktail


В стилі GT-Wing або вприципі якусь лавку


Ducktail від Просто Макс


Також як варіант замінити на схожий як стоїть, типу міні ducktail
Також як варіант замінити на схожий як стоїть, типу міні ducktail

Пропоную обговорити в коментарях 😉

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 17 грудня 2024р. 00:07
32 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Honda Accord (7G)
Муген дактейл гарний але напевно їх не знайти)
05 лютого 20:56
Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
гарний кузов
01 березня 2025р. 00:14
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
4oleh
гарний кузов
4oleh, дякую)
01 березня 2025р. 08:15
Останній.
1
28 лютого 2025р. 20:58
Тільки лавочку, виглядає класно
28 лютого 2025р. 16:07
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
Корчі
Тільки лавочку, виглядає класно
Корчі, та ну, не мій стиль
28 лютого 2025р. 19:19
Без коліс :(
даєш потужну лавочку!)
1
28 лютого 2025р. 11:09
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
AnotherGrayMan
даєш потужну лавочку!)
AnotherGrayMan, та ні, явно не мій стиль
28 лютого 2025р. 12:52
В Киеве на продажу спойлер Валера выставил.
21 грудня 2024р. 11:04
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
Алиот
В Киеве на продажу спойлер Валера выставил.
Алиот, та я поки зупинився на дактейлі від Макса
21 грудня 2024р. 11:25
Я їжджу на Honda Accord (7G)
Мухєн вогінь)
1
18 грудня 2024р. 02:31
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
stephanco
Мухєн вогінь)
stephanco, 🤙 згоден
1
18 грудня 2024р. 07:14
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
stephanco
Мухєн вогінь)
stephanco, ти ж мені підкинув ідея дектейла від Макса?
1
18 грудня 2024р. 07:22
Я їжджу на Honda Accord (7G)
Mykhailo_
stephanco, ти ж мені підкинув ідея дектейла від Макса?
Myshko, можливо і я) від Макса також прикольний)
Хоча мугенівський дактейл мені подобається більше
01 березня 2025р. 17:28
Без коліс :(
Стоковий/махton
1/4 фото
17 грудня 2024р. 15:20
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
goli_babu
Стоковий/махton1/4 фото
golibabu_, не буде якось скучновато?
17 грудня 2024р. 15:42
Без коліс :(
Mykhailo_
golibabu_, не буде якось скучновато?
Myshko, прочитав в описі, що стоїть обвіс Mugen перед\зад то ліп сток спойлер вже не в тему. Треба ставити теж Mugen
1
17 грудня 2024р. 15:46
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
goli_babu
Myshko, прочитав в описі, що стоїть обвіс Mugen перед\зад то ліп сток спойлер вже не в тему. Треба ставити теж Mugen
golibabu_, тож так думаю але є але😂
( дорого в не якісно мінімум 150$ на ebay)
17 грудня 2024р. 16:22
Без коліс :(
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
goli_babu
Myshko, краса вимагає жертв.
golibabu_, це точно
20 грудня 2024р. 10:17
Я їжджу на Acura RDX (3G)
Ставь дак тейл)
17 грудня 2024р. 12:27
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
MaksimYrievich
Ставь дак тейл)
MaksimYrievich, який із?😂
17 грудня 2024р. 13:15
Я їжджу на Acura RDX (3G)
Mykhailo_
MaksimYrievich, який із?😂
Myshko, как у Макса)
19 грудня 2024р. 08:53
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
MaksimYrievich
Myshko, как у Макса)
MaksimYrievich, 🤙 на ньому поки і зупинився
19 грудня 2024р. 09:34
У меня так,12 лет.
2
17 грудня 2024р. 09:37
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
Алиот
У меня так,12 лет.
Алиот, ну в мене так само але воно якось приїлося
1
17 грудня 2024р. 10:14
Mykhailo_
Алиот, ну в мене так само але воно якось приїлося
Myshko, да и внимания уже не обращаю.
17 грудня 2024р. 10:28
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
Алиот
У меня так,12 лет.
Алиот, обидва спойлери щей і дешевого неякісного скловолокна тому потріскалися і ось роздумую що вибрати
1
17 грудня 2024р. 10:29
Mugen
17 грудня 2024р. 07:12
Magen good
17 грудня 2024р. 02:39