Skoda Fabia Mk2 (Limited Edition)

🧰 Оновлення передніх бризковики

Я їжджу на Skoda Fabia Mk2
Київ, Україна


Щоб не розтягувати всю цю історію з заміною та створенням нових бризковикив, зробив один допис. 


Вирішив зняти в коло старі бризковики та зробити нові самостійно. 


Без бризковикив (так навіть більше подобається без них, але хочется зберегти пороги)


Спочатку - передні. Стандартні були завеликі, тому вирішив на прикладі від Tesla 3 зробити менший варіант (хоча й спочатку вийшли аналогічного розміру, тому все ж таки захотілось зменшити їх). 


А це задня арка, яка подовжена вниз (саме так хотілось би і спереду)


Матеріал для роботи:

ПХВ 500х500, 0.3 мм 

Губка шліфувальна 

Будівельний ніж


Що вийшло


Вид з арки


Розміри брав з старих бризковикив, вирізав на картоні і вже потім підлаштовував як треба.


Головне для мене, що новий бризковик не вилазить на арку і не псує вид, і головне - виконую свою функцію


До задніх буде складніше зробити що хочу, тому треба подумати як це зробити вірно. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 200 UAH, Пробіг 154790 км.
Опубліковано: 26 травня 2024р. 20:01
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volkswagen Bora
От з бризковиками навпаки є шанс вграти пороги зсередини скоріше(
29 серпня 2024р. 02:28
Чи то я вже старію, або не знаю, мені авто без бризговиків якось виглядає як обрубок, але не на всіх авто, є такі яким бризговики портят вигляд, якщо брати якийсь спорт клас) Чисто моя думка😊
1
26 травня 2024р. 23:01
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Mk2
Bogdan...
Чи то я вже старію, або не знаю, мені авто без бризговиків якось виглядає як обрубок, але не на всіх авто, є такі яким бризговики портят вигляд, якщо брати якийсь спорт клас) Чисто моя думка😊
Bogdan..., вони просто різні бувають (в залежності від комплектації також), якщо по типу як на задній арці в мене, вони йдуть як продовження підтрилка, то те що треба, стильно і викнують свою функцію і їх не помітно. А от коли вони "лізуть" на арку, пластикові\гумові та великі... а є і ті, хто крутить всіляти саморізи прямо в арку, то це треш. Тому як на мене - вони мають все ж таки бути, але реалізовані адекватно і на штатні місцях.
1
26 травня 2024р. 23:13