Renault Megane II (Заюнька)

Заміна сайлентблоку правого переднього важеля підвіски

Я їжджу на Renault Megane II
Канів, Україна

Привіт спільното!

Після зими, як завжди при експлуатації авто на наших дорогах, потрібно перевірити стан підвіски. Та й навіть без перевірки на кермі почали відчуватися сторонні вібрації від підвіски, а отже потрібно шукати причину. 

Після діагностики знайшовся винуватець, а саме задній сайлентблок правого важеля. 


Сайлентблок просто розвалився чи то від часу, чи то від наших доріг)


На всяк випадок було замовлено і передній сайлентблок.


Задній сайлентблок важеля підвіски


Передній сайлентблок важеля підвіски

Як знімати важіль та перепресовувати сайлентблоки описувати не бачу сенсу, цієї інформації достатньо в мережі. Єдиним неприємним моментом став прикипівший до цапфи палець кульової опори. Поки її знімав пошкодив гумовий пильник опори. Довелося придбати в найближчому автомагазині те що було в наявності.

Після зняття важеля виявилося, що задній сайлент не тримає металевого пальця, а передній, ще оригінальний, абсолютно в чудовому стані, тому вирішив не міняти його. 


Розірваний сайлент




Новий сайлентблок вже у важелі




Пильник кульової опори, сподіваюся цієї гумки вистачить до слідуючого втручання, яке буде не по її вині)

Після виїзду виявилося, що авто знову стало новим☝️😁🤘

Всім дякую за увагу!

Слава Україні, її Героям!

Слава ЗСУ, яким ми повинні допомагати всіма своїми силами!!!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 640 UAH, Пробіг 253350 км.
Опубліковано: 05 квітня 2024р. 19:59
Подія: 03 квітня 2024р. 19:28
6 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Megane II
https://driver.top/exp/513157 ось один із моїх послідовників з номерами деталей!
1
05 квітня 2024р. 20:59
Я їжджу на Renault Megane II
Semulator
extreme209, дякую, друже!
Semulator, звертайся, буду радий допомогти чим зможу!🤝
1
05 квітня 2024р. 21:37
Я їжджу на Renault Megane II
extreme209
https://driver.top/exp/513157 ось один із моїх послідовників з номерами деталей!
extreme209, а в чем собственно разница?
06 квітня 2024р. 21:59
Я їжджу на Renault Megane II
Yarik823
extreme209, а в чем собственно разница?
Yarik823, якби ти прочитав моє повідомлення до кінця, то мав би зрозуміти!☝️
06 квітня 2024р. 22:02
Я їжджу на Renault Megane II
Колись дуже давно, хазяїн клубного сервіса Рено, порадив мені ставити в важелі с/б lemforder від Кенго 2. На той час різниця в ціні була майже в два рази проти таких самих для Меган 2. Я так весь час і роблю. Хоча зараз різниці в ціні майже немає!😔🤬
1
05 квітня 2024р. 20:56