Audi Q7 (2G) (Генеральша)

Перші враження

Я їжджу на Volkswagen Passat B6, Volkswagen Polo Mk4, Audi Q7 (2G)
Київ, Україна

Авто вже проїхало майже 7000 км в моїх руках, можна зробити висновки. 

Чесно і очевидно - я не бачу в ній мінусів для себе. 
Є ряд технічних моментів які дууже скоро будуть виправлені.

- треба замінити декілька сайлент-блоків - бачив ще при покупці, були включені в торг, при наступному ТО замінимо
- не горить зовнішня підсвітка дверних ручок з однієї сторони - вже замовлені, при наступному ТО замінимо

Витрати. 

- Зимова гума GoodYear
- Замінив оливу в АКПП, редукторах, роздатці
- Оригінальні килимки літні
- Органайзер в багажник
- Оригінальна шторка в багажник
- Замінено подушки двигуна

Враження. 

Слухайте, ну це просто шик. 
Тихо, комфортно, просторо. Динаміка чудова, тепер я розумію друзів які катаються на "кубатурних" двигунах і не сприймають 4х циліндрові мотори. Запас потужності - комфортний. 
Пневма майже завжди в режимі "Комфорт", поворотна задня вісь - то взагалі любов, проблеми з маневрами або круговими спусками на паркінги взагалі немає. 
Музика Bose як на мене на достойному рівні, багажник розміром з мою першу квартиру.  

Найпопулярніше запитання - чому не дизель. 
Відповідь тримається на двох китах. Власні відчуття і калькулятор. 

Власні відчуття - не люблю я дизель більше чим за бензин. Так, з повагою до деяких моторів, але мені бензинки ближче по тому як вони працюють, як звучать і т.д. 
Калькулятор. Витрата палива - думав буде більше, по факту з постійними київськими заторами в мене виходить 14 літрів на сотню, на трасі в мене виходить 10 літрів. Я думаю якби права нога була б легше - могло б бути і 9. Можливо в місті дизель би споживав суттєво меньше, а от по трасі - не факт. Різниця між бензиновою і дизельною автівкою в ціні - як мінімум 5к$ і більше + як правило це авто з Європи з немалими пробігами. Цю різницю в ціні на вході просто не відбити за 2-3 роки. Та і авто з Європи напаковані індивідуально і важкувато буде знайти комплектацію як в мене (не вихваляюсь))). Туди ж ми беремо потенційні проблеми з паливною, екологію і т.д. 
В бензиновому двигуні 3.0 як виявилось ще попереду встановлюється трохи продуктивніша гальмівна система, більший діаметр диска та інший суппорт. 

Авто задоволений на 101 відсоток, далі буде...

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 28 березня 2024р. 17:10
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Планую купувати таке авто, не порівнювали з 2.0? Там грм і в цілому обслуговування дешевше . Як Ваші враження на сьогодні , технічно все добре ?)
10 січня 2025р. 22:09
Maxim5522
Планую купувати таке авто, не порівнювали з 2.0? Там грм і в цілому обслуговування дешевше . Як Ваші враження на сьогодні , технічно все добре ?)
Maxim5522, Взагалі не розглядав 2.0 TFSI.
Так, 2.0 буде дешевше в обслуговуванні (але він теж цепний) але я вважаю що 3.0 значно краще під це авто.
Потужності вистачає, витрата палива буде співмірна з 2.0.

З авто все чудово, зараз вже пробіг 185000.
1
17 січня 2025р. 23:39
🔥
31 березня 2024р. 12:42