Москвич 2141 (Випробування )

Спонтанно

Я їжджу на Москвич 2141
Нікополь, Україна

Доброго усім часу! 

А ви колись розбирали щось просто так із цікавості? В мене ця цікавість проявилась запізно, але я не журюся. Перше чого я боявся, але поліз, це КПП. На дивився роликів досвідченого майстра у цій сфері і все вийшло. Так буває не у кожного, я це розумію.

А ось позавчора я вирішив все ж замінити мастило, все було підготовлене до цього. Ще у плани входило замінити передній сальник колінвалу, а це вже квест.

Коли я просочився під передню кришку то зрозумів що заспокоювач ланцюга я не зможу замінити не пошкодивши прокладку гбц. І ось на цьому місці, без копійки у ви кармані я вирішив знімати голову, і понеслось...

Взагалі вигляд двигуна вам скаже те, що спонтанністью це не було. Це безповоротна реальність. Далі менше тексту, більше зображень😬😬😬😬


Все злив






Яке ж воно важке, не для моєї спини вага))




По іншому ніяк. Є запасний варіант. А цей дістався від попередника, бляха, без міток... Які я потім помилково наніс самостійно...



Там грязі на два пальці







До речі на корінних вкладишах не було позначень, це означає що я перший його вскриваю?



Ось така гарна внутрянка

Два болти скрутились голови...


Це перший вклад у ремонт, купив нову, бо стара давно глючить. Загалом якщо з маслом і фільтром порахувати то вийшло 1400 може трохи менше. Масла взяв з запасом 7 л. А тепер зрозумів що не хочу так багато лити 1.5л на 1000. Ну якщо не перевищувати 40-50 то менше бере


Тепер я задумався де купити підходящу поршньву группу. Моя явно вже витерлась на гівно. Сьогодні хочу змайструвати знімач гільз.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1400 UAH, Пробіг 169778 км.
Опубліковано: 03 лютого 2024р. 09:27
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
* Сегодня хочу смастерить съемник гильз.*
Зачем? Гильзы руками вытягиваются легко..

*
03 лютого 2024р. 10:28
Автор Я їжджу на Москвич 2141
0629MAN
* Сегодня хочу смастерить съемник гильз.*Зачем? Гильзы руками вытягиваются легко..*
0629 man, нууууу....ні, гільзи скоріш за все на своему місці 30 років - як вам такий варіант?
Якби я не пробував, не грів, не роздвигав монтажною лопаткою проміж гільз, я би не був впевнений що це легко, ось до речі компоненти до зйомника)
03 лютого 2024р. 12:55
Без коліс :(
Vadim.vd17
0629 man, нууууу....ні, гільзи скоріш за все на своему місці 30 років - як вам такий варіант?Якби я не пробував, не грів, не роздвигав монтажною лопаткою проміж гільз, я би не був впевнений що це легко, ось до речі компоненти до зйомника)
Vadim.vd17, Если не идёт, то снизу через деревянный брусок молоточком выбивается....можно предварительно чуть керосина в блок залить,гильза уплотняется резиновым кольцом.
Судя по количеству мазута на крышке, масло не менялось ну очень давно....не удивительно, что потёк сальник.
03 лютого 2024р. 14:40
0629MAN
* Сегодня хочу смастерить съемник гильз.*Зачем? Гильзы руками вытягиваются легко..*
0629 man, очень когда как, в моей практике их чаще приходилось выбивать(
И деревянный брусок там слабый помощник, очень малая плоскость гильзы куда его можно опереть
1
03 лютого 2024р. 20:46