Peugeot e-2008 (E-2008GT)

Зимовий комплект резини.

Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), Peugeot e-2008
Київ, Україна

Я прихильник двох комплектів шин. Повноцінної зимової і повноцінної літньої резини. 

Тому одразу після того, як отримали машину були замовлені нові зимові шини.

Вибір пав на Nokian Snowproof 2 SUV 215/55 R18. 

Нова модель зимової резини від Nokian. Країна виробництва - Фінляндія, Рік випуску - 2023. 


В процесі)


В процесі)

Машина ще не поставлена на облік, а вже на новій резині. 

З заводу на машині стоїть якась всесезонка. Яка саме - не знаю. Сфотографувати руки не дійшли.)) Скоріше за все цей комплект буду продавати та купувати повноцінний комплект літньої резини.


Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 24000 UAH, Пробіг 4200 км.
Опубліковано: 17 грудня 2023р. 19:18
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
"З заводу на машині стоїть якась всесезонка" - правильно, що продаєте. В Україні від неї користі 0.0: клімат взагалі не підходящий
1
17 грудня 2023р. 19:48
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), Peugeot e-2008
oleh_o
"З заводу на машині стоїть якась всесезонка" - правильно, що продаєте. В Україні від неї користі 0.0: клімат взагалі не підходящий
oleh_o, Згоден. У всесезонки посередні показники як взимку так і влітку.
Можливо когось це влаштовує. Мене - ні.)
1
17 грудня 2023р. 20:41