BMW X5 (E53) (Maritime Edition - яХта5)

І знову ручка...

Я їжджу на BMW X5 (E53), BMW 3 series (E30)
Крюківщина, Україна

Учасник голосування "Авто дня"

Інші учасники

Мабуть кожен власник Е53 вже знає про "прокляття зовнішніх дверних ручок".... Якийсь "геніальний" німецький інженер (щоб він ті ручки щодня ремонтував!) змінив дизайн ручок - вони виглядають так, як на більш пізніх моделях, де їх потрібно тягнути на себе. Але кінематику механізма він залишив, як на старих моделях - де ручку потрібно піднімати вгору. І тепер, всі тягнуть ті нещасні ручки на себе з усієї дурі, вирячивши очі, замість того, щоб одним пальцем легенько підняти її вгору... І звичайно, сілуміновий корпус цього не витримує... особливо зимою, коли воно там ще й замерзає. Коротше кажучи, вчора я знову згадував незлим тихим словом того "геніального інженера" - задня ліва ручка сказала - "всьо!" 

Це остання з чотирьох. Звичайно, можна купини нову, але проживе вона всеодно не довго, тому я знову, як і на попередніх ручках, відремонтував її відомим народним методом - проволокою! :)

Змащуємо за принципом - кашу маслом не зіпсуєш!

Колхоз, звичайно, але, як показала практика -  він надійніший і довговічніший, ніж нова ручка. Може вони тепер не так м'яко працюють, зате не ломаються! :)

Установка ручки - ще один привід згадати "геніального німецького інженера" - щось більш дебільніше мабуть складно було придумати... Довбався, поки не стемніло...стала не зовсім рівно, але в мене здали нерви і вже нічого не було видно. Головне, що двері відкриваються ) Може колись підрівняю...



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 16 жовтня 2023р. 11:03
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
А ваще вся беда в замках.
Нада новые.
Я спереди поставил китайские и забыл о проблеме
16 жовтня 2023р. 22:32
Автор Я їжджу на BMW X5 (E53), BMW 3 series (E30)
DreamBim
А ваще вся беда в замках.Нада новые.Я спереди поставил китайские и забыл о проблеме
DreamBim, теж чув про замки, але не пойму до чого вони тут? Замки працюють нормально ж...
17 жовтня 2023р. 08:21
Учора задня права здохла)
Ставлю феби
16 жовтня 2023р. 22:13
Автор Я їжджу на BMW X5 (E53), BMW 3 series (E30)
DreamBim
Учора задня права здохла)Ставлю феби
DreamBim, у мене ця теж фебі була, - вже міняли до мене )
17 жовтня 2023р. 08:19
Я їжджу на BMW X5 (E53)
Ці ручки - це щось)) А ще класно, коли сильний мороз, тросик примерзає, двері блокуються і не можеш відкрити, доки салон прогріється)
16 жовтня 2023р. 18:25
Автор Я їжджу на BMW X5 (E53), BMW 3 series (E30)
HooliGun
Ці ручки - це щось)) А ще класно, коли сильний мороз, тросик примерзає, двері блокуються і не можеш відкрити, доки салон прогріється)
HooliGun, або залазиш через багажник відкриваєш, і потім на ходу тримаєш двері, бо не закриваються, поки не відтане ))) У мене такого ще поки не було, але чув і таке ))
2
16 жовтня 2023р. 19:23
Я їжджу на BMW 7 series (E38)
Таааак, ручки це біль, самому не завадило б зробити ревізію і накладку на одній замінити, хоча і працюють справно, але як подивлюсь на їх внутрянку, то мурашки по шкірі - боюсь щось зламати, хоча в ютюбі як показують,то наче все просто🤷, але як казала мені одна людина - "працює, нєхєр лізти"😄, мабуть послухаю людину🤔
3
16 жовтня 2023р. 12:19