Renault Megane II (Reno)

Перевзувачка

Я їжджу на Opel Insignia (1G), Opel Omega B
Новомосковськ, Україна



Сліки


Вітаю. Авто купувалось на літніх сліках, подекуди з гулями та відслоюваннями протектора. Замовив шини на інфошині, отримав замовлення, перевзув, бо на такій резині лячно було їздити + трохи тянуло кермо. Взяв зимову дебіку, 205/55R16. Поки авто висіла, побачив що задній амортизатор мокруватий. Мабуть скоро вмре. Також, побачив що на трубі що від випускного колектору, в районі гофри також мокре, мабуть олива. Щоб олива капала не помічав. Коротше, бв авто то інколи біль та сюрпризи 

Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 10340 UAH,
Опубліковано: 11 вересня 2023р. 11:24
12 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Megane II
Купував авто на зимовій Debica, великих сніг не застав але резина сподобалась) не шумна, м’якенька доволі
1
12 вересня 2023р. 19:30
Автор Я їжджу на Opel Insignia (1G), Opel Omega B
AlexChumak
Купував авто на зимовій Debica, великих сніг не застав але резина сподобалась) не шумна, м’якенька доволі
AlexChumak, сподіваюсь буде норм взимку. Вмовляли на китайську до 2к грн, але в мене був досвід на омегі з китайською резиною на 17 дисках - на сезон. Мені досвіду вистачіло)
12 вересня 2023р. 19:57
Я їжджу на Renault Megane II
xandera
AlexChumak, сподіваюсь буде норм взимку. Вмовляли на китайську до 2к грн, але в мене був досвід на омегі з китайською резиною на 17 дисках - на сезон. Мені досвіду вистачіло)
xandera, не дуже приємний досвід((
Але з відгуків різних людей, схильний вірити, що зараз є і нормальний Китай
Не супер-вау звичайно але і не то, що всі звикли думати про Китай
12 вересня 2023р. 21:57
Автор Я їжджу на Opel Insignia (1G), Opel Omega B
Не все пройшло норм. Поспішив видно з постом)))
11 вересня 2023р. 12:08
Я їжджу на Renault Megane II
xandera
Не все пройшло норм. Поспішив видно з постом)))
xandera, болти для литих дисків, краще рідні з "плаваючими" шайбами. Меньше гризуть алюміній!
2
11 вересня 2023р. 13:01
Я їжджу на Renault Megane II
xandera
Не все пройшло норм. Поспішив видно з постом)))
xandera, це так закручували?😱
11 вересня 2023р. 14:37
Автор Я їжджу на Opel Insignia (1G), Opel Omega B
Crash
xandera, це так закручували?😱
Crash, я думаю то такий болт, старий як гівно мамонта😂😂😂 Хлоп закручував ключем руками
11 вересня 2023р. 14:41
Я їжджу на Renault Megane II
xandera
Crash, я думаю то такий болт, старий як гівно мамонта😂😂😂 Хлоп закручував ключем руками
xandera, після того як в себе виявив що всі 16 болтів розтягнуті (хоча колеса завжди міняю сам), купив з розборки оригінальні болти і на додачу динамометричний ключ. Тепер і болти цілі і затягнуті правильним моментом!☝️
2
11 вересня 2023р. 15:04
Автор Я їжджу на Opel Insignia (1G), Opel Omega B
extreme209
xandera, після того як в себе виявив що всі 16 болтів розтягнуті (хоча колеса завжди міняю сам), купив з розборки оригінальні болти і на додачу динамометричний ключ. Тепер і болти цілі і затягнуті правильним моментом!☝️
extreme209, я вже думав про це. Напевно так і зроблю, але після того як передивлюсь що в мене стоїть на всіх колесах. Сьогодні не дивився, не до цього було
11 вересня 2023р. 19:16
Я їжджу на Renault Megane II
xandera
extreme209, я вже думав про це. Напевно так і зроблю, але після того як передивлюсь що в мене стоїть на всіх колесах. Сьогодні не дивився, не до цього було
xandera, ну і до цього порада! Штатні болти з плаваючою шайбою є на 17 і на 19. Я болтами на 17 роздовбав головку балонного ключа. Потім вони зіпсувались і я купив під ключ на 19. Якось вони мені здаються масивнішими!👍
1
11 вересня 2023р. 19:19