

Сліки
Вітаю. Авто купувалось на літніх сліках, подекуди з гулями та відслоюваннями протектора. Замовив шини на інфошині, отримав замовлення, перевзув, бо на такій резині лячно було їздити + трохи тянуло кермо. Взяв зимову дебіку, 205/55R16. Поки авто висіла, побачив що задній амортизатор мокруватий. Мабуть скоро вмре. Також, побачив що на трубі що від випускного колектору, в районі гофри також мокре, мабуть олива. Щоб олива капала не помічав. Коротше, бв авто то інколи біль та сюрпризи
Схожі компанії
Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 10340 UAH,
Опубліковано: 11 вересня 2023р. 11:24
Але з відгуків різних людей, схильний вірити, що зараз є і нормальний Китай
Не супер-вау звичайно але і не то, що всі звикли думати про Китай
Який там розмір?