KIA Sportage (4G) (Бегемот)

Нова гума Goodyear EfficientGrip SUV

Я їжджу на FIAT Tipo (2015), KIA Sportage (4G), Mazda CX-5 (2G)
Київ, Україна

2 роки тому вирішив замінити Хенкук на Goodyear. Goodyear - мені подобається набагато більше. 


Заводський Хенкук. Після пробігу 30 тис посала сильно шуміти.. Ну і сама гума - так собі



досить швидко зношується (при тому що в машини основний пробіг по трасі)


Goodyear EfficientGrip SUV



Зараз проїхав на ній майже 20 тис км, резина радує.


Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 33000 км.
Опубліковано: 02 липня 2023р. 17:46
Подія: 12 червня 2021р. 11:11
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Як на мене, шини приблизно одного пошиву. Дійсно шум від Goodyear нижче 68 в порівнянні з 71дБ. Але паливна ефективність в Hankook краща - клас В, коли в Goodyear - С. Власне, швидкість зносу Hankook і викликана її кращою паливною ефективністю. А от з ефективність гальмування в дощ в Goodyear - клас B, коли в конкурента - С. Корочше, витрата палива зросте трошки, разом з керованістю в дощ.

Довго собі вибирав півтора роки тому залишився на Hankook.
3
02 липня 2023р. 18:20