Viper Wind (● Голубец ●)

Збірка по деталях

Так як фото в мене до покупки тільки два,то я викладу до і після.Але в описі буде весь процес.І так,після купівлі денного агрегату почалась збірка.Вся єлектрика повністю була перебрана та переложена,нові клемки, згони,контакти та інше.

Далі мотор : був розібраний,новий колінвал,нова головка,циліндер,кільця,поршень.Це все під 100 кубиків.Далі,новий карбюратор,всі нові прокладки,новий ремінь,ролікі итд.

Далі нові гальма,ззаду весь механізм з колодками.З переду все в зборі циліндер колодки та механізми.Ну і далі нові,масла,фільтра,мілкі резинки,промивка топливного баку,заміна свічки та провода.

Роботи було проведено дуже багато,всього і не згадаю,сума приблизно вийшла в 5000 грн тобто рівна сума покупці але це ще був не кінець.Слідкуйте за проектом далі буде цікавіше.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 5000 UAH, Пробіг 2500 км.
Опубліковано: 30 квітня 2023р. 09:58
11 0 2

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Доброго.
Скільки розхід палива у 100сс?
06 травня 2025р. 15:16
Я їжджу на Daewoo Lanos
Колись клієнту майже реставрацію Viper Phantom зробив. Вклали більше 8тис грн старими цінами.
З двигуна :
-залишили частину картеру, іншу замінили;
-замінили цпг, гбц, колінвал з підшипниками, цепи;
По трансмісії залишили тільки варіатор, інше замінили усе.
По електриці замінили Акб, стартер.
Мабуть в ті кошти можливо було купити двигун новий в зборі, але клієнт думав заощадити трохи грошей.
Я людям кажу, що треба доглядати за технікою, тоді вона менше потребує коштів за раз))
10 травня 2023р. 21:13
Я їжджу на Daewoo Lanos
Скільки за пластік віддав?
1
10 травня 2023р. 08:32
Sergio_Ukraine
Скільки за пластік віддав?
SERHII_85, Це вже давно будо і я брав бу.За все десь 1200 грн
1
10 травня 2023р. 20:33
Зробити з вбитого китайського корчика щось цікаве, це варто поваги.
1
01 травня 2023р. 12:47
Яке масло льеш?
1
30 квітня 2023р. 13:23
Prorok88_
Яке масло льеш?
Prorok88 , Брав мотюль,але шось воно мені не сподобалося.
1
30 квітня 2023р. 13:56
Jeka_kor4
Prorok88 , Брав мотюль,але шось воно мені не сподобалося.
Jeka_kor4, Мотиль да не дуже.А я Elf Road завжди лью
1
30 квітня 2023р. 14:01
Круто)
2
30 квітня 2023р. 11:59
Валентинка)
Круто)
Валентинка), Дякую)
1
30 квітня 2023р. 13:56