ВАЗ / LADA 2101 (Vasilisa `72)

133. З поверненням Потрібна ваша допомога драйвери

Я їжджу на ВАЗ / LADA 2101, ГАЗ Соболь
Олександрія, Україна

Напишіть як краще поступити


Всім привіт. 

Це перший бортовий запис , після початку війни. Писати багато і тому навіть не знаю з чого почати. 
ну напевно з того що з останнього запису в бж пройшло дуже багато часу, якщо більш точно то більше ніж 5 років

Починати навіть вже не знаю з чого , адже за 5 років багато чого змінилось дуже багато, і напевно щоб це було більш зрозуміло для тебе мій читач, і мені як оповідачу писати. Так от хотілось би почути думку саме читача. 
В мене автомобіль з квітня 2016 року, і от до 2021 року я бортовий журнал вів на д2, вів на рос. мові і так як в 22 році я з рус, повернувся до рідної(писати) говорити суржиком. То і стало цікаво чи залишати всі 132 записи як вони і були і писати далі на укр, чи краще буде переписати весь бортовий журнал, та і таким чином більш детально порозписую записи, тим самим ознайомлюсь з форумом трохи більше що і як в ньому відбувається

 

 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 червня 00:31
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я тобі так скажу... Ні тебе, ні кого більше не повинно турбувати на якій мові втебе бж ведеться, тому, що ідіть на*** на якій мові хочеш на той і веди свій бж (тільки не суржиком😄), аби тебе розуміли. Комусь щось не подобається, відпищуться, а ти не парся з цього приводу.
1
22 червня 07:51
Я їжджу на Chevrolet Lacetti SW
Тут є опція переносу БЖ з рос.Драйва, то думаю ніхто не буде проти, якщо ти ті дописи перенесеш, а вже свіжі вестимеш українською.
22 червня 04:59
Я їжджу на Volkswagen Jetta II
Тут, на драйвер.топе, есть люди, даже относительно популярные, которые на ехать2 извинялись перед русскими, что они, мол, пишут с ошибками на русском, потому-что это не их родной язык. Полное дно.
3
22 червня 00:55