Всім привіт.
Це перший бортовий запис , після початку війни. Писати багато і тому навіть не знаю з чого почати.
ну напевно з того що з останнього запису в бж пройшло дуже багато часу, якщо більш точно то більше ніж 5 років
Починати навіть вже не знаю з чого , адже за 5 років багато чого змінилось дуже багато, і напевно щоб це було більш зрозуміло для тебе мій читач, і мені як оповідачу писати. Так от хотілось би почути думку саме читача.
В мене автомобіль з квітня 2016 року, і от до 2021 року я бортовий журнал вів на д2, вів на рос. мові і так як в 22 році я з рус, повернувся до рідної(писати) говорити суржиком. То і стало цікаво чи залишати всі 132 записи як вони і були і писати далі на укр, чи краще буде переписати весь бортовий журнал, та і таким чином більш детально порозписую записи, тим самим ознайомлюсь з форумом трохи більше що і як в ньому відбувається
1
3