Придбав нову коняку, на цей раз електричну, Ford Mustang Mach-E GT Performance 2024 (зійшла з конвеєру 10 жовтня 2024 року).
Колір: Eruption Green Metallic (зелений металік)
Привід: Повний (Dual Motor eAWD)
Потужність: 480 к.с. (358 кВт)
Батарея: 91 кВт·год (Extended Range)
Підвіска: Встановлена адаптивна магнітореологічна підвіска MagneRide.
Тормозна система: Фірмові потужні гальма Brembo з яскравими червоними супортами та збільшеними вентильованими дисками (385 мм попереду).
Салон: Спортивні ковші Ford Performance з посиленою бічною підтримкою та регулюванням у 10 напрямках, обшиті преміальним матеріалом ActiveX з унікальним GT-декором.
Мультимедіа: Величезний вертикальний екран на 15.5 дюймів із системою SYNC 4A, бездротовими Apple CarPlay / Android Auto та можливістю оновлення "по повітрю" (OTA).
Аудіосистема: Преміальний саундбар від Bang & Olufsen (B&O) на 10 спікерів із сабвуфером.
Якщо коротко, враження від авто неймовірні, звісно вона має свої нюанси, але поки що їздити на ній одне задоволення. 😌
|
Завис Sync/Модем та не приходять ОТА апдейти?
вчора о 18:08
3
0
|
Ремонт та обслуговування > електроніка | 3 0 | |
|
Контроль та розрахунок витрати на зарядку авто в Home Assistant
вчора о 17:50
3
0
|
Ремонт та обслуговування > електроніка | 3 0 | |
|
Пайка адаптера для SIM-карти
вчора о 17:22
5
0
|
Ремонт та обслуговування > електроніка | 5 0 |