Одразу як придбав цього мустіка, потрібно було впаяти SIM-карту, щоб отримати ОТА-оновлення, також для роботи додатку Ford (FordPass).
Придбав відповідний адаптер і пішов випаювати стару мікросхему esim (один з найскладніших етапів), але все пройшло успішно.




Декілька порад:
- Перед тим як вставляти сім-карту знімайте з неї пін-код (обов'язково!).
- Не обов'язково купляти ще одну сімку з іншим номером та тарифним планом, можна дублювати свій особистий номер на іншу сімку, щоб використовувати той же самий тарифний план (така послуга точно є у lifecell).
- Ви можете використати інший адаптер (для прикладу ось такий), я раніше замовляв його, але не хотів очікувати і придбав в нас інший, отож коли цей прибув з Китаю, я зробив розпіновку, на випадок якщо хтось захоче його собі припаяти: