Ford Mustang Mach-E (Жабка)

Пайка адаптера для SIM-карти

Я їжджу на Ford Mustang Mach-E, Ford Escape (3G)
Львів, Україна

Одразу як придбав цього мустіка, потрібно було впаяти SIM-карту, щоб отримати ОТА-оновлення, також для роботи додатку Ford (FordPass).

Придбав відповідний адаптер і пішов випаювати стару мікросхему esim (один з найскладніших етапів), але все пройшло успішно.



Результат пайки


Модем зареєстрував сімкарту в мережі!))


Авто додано в додаток Ford (FordPass)



Зручний віджет на робочому столі телефону


Керування авто за допомогою Apple Watch


Декілька порад:
- Перед тим як вставляти сім-карту знімайте з неї пін-код (обов'язково!).
- Не обов'язково купляти ще одну сімку з іншим номером та тарифним планом, можна дублювати свій особистий номер на іншу сімку, щоб використовувати той же самий тарифний план (така послуга точно є у lifecell).

- Ви можете використати інший адаптер (для прикладу ось такий), я раніше замовляв його, але не хотів очікувати і придбав в нас інший, отож коли цей прибув з Китаю, я зробив розпіновку, на випадок якщо хтось захоче його собі припаяти:


розпіновка



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#модем , #роздача інтернету , #пайка
Ціна питання 150 UAH, Пробіг 19200 км.
Опубліковано: вчора о 17:42
0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.