Ford Mustang Mach-E (Жабка)

Завис Sync/Модем та не приходять ОТА апдейти?

Я їжджу на Ford Mustang Mach-E, Ford Escape (3G)
Львів, Україна

Після впайки сімкарти пройшло більше тижня часу, апдейтів досі немає, в мене склалось враження що запит до серверів форда не проходить, або завис модем. При переході в розділ "Software Updates" завжди відображався надпис "Getting the latest software update status.... (This may take a minute or so)", він міг відображатись годинами без змін.



Після порад зняти та вставити назад запобіжник який відповідає за модем та телеметрію, перезавантажити сінк та модем через forscan не принесло ніякого результату, залишалось тільки одне, зняти плюсову клєму з 12-вольтового акумулятора на 5-10хв:


Проблему вирішено! Апдейти тепер приходять, модем працює справно, додаток Ford також 😉



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Оновлення прошивки , #телеметрія , #модем
Опубліковано: вчора о 18:16
0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.