Доброго всім дня. І так. Продав я Толіка ( Туарег 1 покоління) і почав думати що б собі взяти. На седани мене вже не тягне. Тож розглядав кросовери. І підвернулась Беха Х5. Мотор 3 л. Дезель, в гарній комплектації і живий кузов.
Тепер я БМВіст)))
Поки часу у мене не дуже, но пізніше зроблю фоточки.
|
Ці очі
19 червня 14:43
13
0
|
Допрацювання > тюнінг | 13 0 | |
|
Мені таке подобається
17 червня 18:23
13
2
|
Аксесуари > аксесуари | 13 2 | |
|
Трохи дороботок
29 травня 23:48
18
0
|
Допрацювання > тюнінг | 18 0 | |
|
І так…
27 травня 17:20
22
5
|
Спостереження та враження > спостереження | 22 5 |