Поїздивши на гібридному авто, навряд сядеш знову на класичний двс. Ще під час експлуатації форда цікавився плагінами. Рахую що на сьогоднішній день це найкраще авто в порівнянні ціна/надійність/комфорт. І запас ходу на електриці до 90 км по місту не може не радувати) підвіска дууже комфортна, музика і шумка непогані.
|
І знову дрібна неприємність… P0139
13 квітня 15:20
15
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 15 0 | |
|
Подушка двигуна
13 квітня 15:01
12
3
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 12 3 | |
|
Запис про ТО…
13 квітня 14:38
16
0
|
Ремонт та обслуговування > візит на сервіс | 16 0 | |
|
Рік разом
12 липня 2025р. 13:42
15
2
|
Спостереження та враження > спостереження | 15 2 | |
|
Шумоізоляція. Етап 1.
06 липня 2025р. 09:39
18
5
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 18 5 | |
|
Перша заміна свічок на пробігу 167 000
23 лютого 2025р. 19:16
17
0
|
Ремонт та обслуговування > витратники | 17 0 | |
|
Нове взуття
08 лютого 2025р. 11:17
14
2
|
Колеса > шини | 14 2 | |
|
Невеличкий анонс. Шумка
27 жовтня 2024р. 09:25
16
0
|
Допрацювання > тюнінг | 16 0 |