Всім привіт) Якщо коротко,то все життя їздив на VAG-груп (5 авто) всі були дизель.Один ваг і так є у с'ім'ї Superb 2 (лимонка) , катається дружина.Батько у мене пропрацював все життя водієм і практично всі машини на фірмі у них були також ваги.Я давно придивлявся до кросовера,бо і дороги так собі+ у мене зріст 193 см,а я люблю високо сидіти у сидінні,тому постійно колінами втикаю у руль,ключ і т.д.
Вискочив цей міцик..почитав в інтернеті,двигун 2.0 дизель і хто виробник?
А виробник -VAG group 😉😅
Приїхав,сів,прокатався,зрозумів,що моє!
Тепер я не лише ваговод,а і мітсувод)))
|
Bluetooth+мікрофон гучного зв'язку
21 лютого 2024р. 17:22
31
1
|
Допрацювання > автозвук | 31 1 | |
|
Нове освітлення салону (LED) +кришка багажника ,плюшки з Aliexpress.
14 лютого 2024р. 12:34
29
7
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 29 7 | |
|
Нові форсунки омивача скла
02 лютого 2024р. 08:47
33
15
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 33 15 | |
|
Нові коврики салону
31 січня 2024р. 17:21
34
7
|
Аксесуари > аксесуари | 34 7 | |
|
Чіп тюнінг + 10 к.с.
27 січня 2024р. 13:29
30
5
|
Аксесуари > аксесуари | 30 5 | |
|
Вигуляв зимню резину
24 січня 2024р. 12:23
39
1
|
Колеса > шини | 39 1 | |
|
Планове Т.О. фільтра/мастила (мотор/коробка/роздатка)+ ще повилазило ...
23 січня 2024р. 14:31
34
8
|
Ремонт та обслуговування > планове ТО | 34 8 | |
|
Газові упори капоту Outlender XL
16 грудня 2023р. 13:25
49
6
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 49 6 | |
|
Зимова резина
14 грудня 2023р. 14:55
44
4
|
Колеса > шини | 44 4 | |
|
Головна біль ..світло фар!Встановлення Bi Led !
13 грудня 2023р. 10:04
47
13
|
Допрацювання > стайлінг | 47 13 |
1
1
1
1