Smart fortwo (3G) Смартец

6

Авто продається $12 500

Горішні Плавні

Smart fortwo (3G) не вказаний
Роботизована Задній
2018 Бензиновий (0.9 л.), 100 к.с.
Купе, Чорний 50700 км.

Європа, 0.9турбо, у нас з 20го року. Багато плюшок до нього. Більше інфи в особисті. Вартість обговорюється


Написати власнику Показати телефон
Я їжджу на MINI Clubman S (2G), Tesla Model S, Smart fortwo (3G)
Горішні Плавні, Україна

Про авто

Маленька жвава зажигалочка. Типу авто жінки, але й сам полюбляю на ньому покатосить.

Висока посадка, вихлоп акраповіч дає відчуття чогось серйозного та потужного)))

Емоційна машинка

Характеристики

Smart fortwo (3G), Чорний
Зійшов з конвеєра у 2018 році
Придбаний у 2021 році
Двигун: Бензиновий (0.9 л.), 100 к.с.
Коробка: Роботизована
Задній привід

Бортжурнал (13)

Немає співпадінь
Фоточки малого + вибори
23 червня 09:32
2
Фото і відео > фото 2
Автомобіль у продажі
13 червня 13:02
0
Спостереження та враження > продаж авто 0
Смартік у продажі
12 червня 12:42
2
Спостереження та враження > продаж авто 2
Заміна склоочисників
01 жовтня 2025р. 10:29
0
Ремонт та обслуговування > запчастини 0
Гарні таблички 😃
06 серпня 2025р. 14:30
0
Допрацювання > стайлінг 0
Вибори? Нічосє😄
18 березня 2024р. 09:28
0
Події > змагання 0
Як зробити авто зручнішим і дорощим?) (датчик світла і дощу)
18 березня 2024р. 08:43
0
Ремонт та обслуговування > своїми руками 0
Частинка спорту в смарт😆
05 березня 2024р. 15:05
0
Ремонт та обслуговування > витратники 0
Оновлення ПЗ TomTom R-Link
17 січня 2024р. 10:57
2
Ремонт та обслуговування > електроніка 2
Наводимо порядки (чистка шкір.коврів)
06 грудня 2023р. 15:54
0
Ремонт та обслуговування > своїми руками 0
Заміна салонного фільтра
26 листопада 2023р. 14:51
0
Ремонт та обслуговування > планове ТО 0
Заміна повітряного фільтра
16 листопада 2023р. 10:25
0
Ремонт та обслуговування > планове ТО 0
Заміна дефлекторів воздуховодів
15 листопада 2023р. 13:31
2
Допрацювання > стайлінг 2

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Перше фото з самоскидом просто імба)))
3
22 грудня 2023р. 10:22
Власник Я їжджу на MINI Clubman S (2G), Tesla Model S, Smart fortwo (3G)
Kom@r
Перше фото з самоскидом просто імба)))
Kom@r, хее) хотів спробувати його зупинити та якось краще сфоткатись поруч, але людина на роботі, вже не став заважати)))
1
22 грудня 2023р. 12:35
Доброго дня. Класно мурчить вихлоп , це із-за системи вихлопу Acrapovic ?
04 листопада 2023р. 10:26
Власник Я їжджу на MINI Clubman S (2G), Tesla Model S, Smart fortwo (3G)
Alexander1802
Доброго дня. Класно мурчить вихлоп , це із-за системи вихлопу Acrapovic ?
Alexander1802, привіт. Агась. Зустрічав десь по місту?)
04 листопада 2023р. 17:37
Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
який розхід траса і місто ?
04 листопада 2023р. 03:13
Власник Я їжджу на MINI Clubman S (2G), Tesla Model S, Smart fortwo (3G)
4oleh
який розхід траса і місто ?
4oleh, у дружини по місту десь 5-6, у мене біля 8)) щодо траси мало досвіду на ньому, в Полтаву катались то вийшло 5.3, і їхали 110+- , без намагань якось економити
04 листопада 2023р. 08:32