Smart fortwo (3G) (Смартец)

Смартік у продажі

Я їжджу на MINI Clubman S (2G), Tesla Model S, Smart fortwo (3G)
Горішні Плавні, Україна


Щож, цей день настав. Було декілька спроб замінити малого на щось цікавеньке, і він вигравав у битві. Але на цей раз вирішили таки продати саме смартіка. 

Тому вашій увазі:






Додаткова інформація, фото, відео в особисті 😉

Хотілка ціни 12500, з реальним клієнтом домовимось 😉🤝

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Продаж авто , ##продаж
Опубліковано: 12 червня 12:52
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Tesla Model 3
Бажаю успіху в продажі )
1
12 червня 19:04
Yevgen_
Бажаю успіху в продажі )
Yevgen_, дякую 😉🤝
12 червня 19:30