Smart fortwo (3G) (Смартец)

Фоточки малого + вибори

Я їжджу на MINI Clubman S (2G), Tesla Model S, Smart fortwo (3G)
Горішні Плавні, Україна

Отак зраночку прокидаєшся, а у переліку сповіщень бачиш, що «за ваше авто проголосували». Хоч машинка і прикольна, але не проектна, нічого такого з нею не робимо, проте всім безмежно дякую за голос чи лайк, дуже приємно 😊🤝🫂 (після виборів усім поверну в рази більше 😉)

Ну і гарних картинок з фотосесії на продаж додам для історії 🙃





















Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#фото , #вибори
Опубліковано: 23 червня 09:41
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
+1 за земляка з ГП💪
23 червня 15:55
Vagovod1
+1 за земляка з ГП💪
Vagovod1, 😉🤝
23 червня 17:26