Отак зраночку прокидаєшся, а у переліку сповіщень бачиш, що «за ваше авто проголосували». Хоч машинка і прикольна, але не проектна, нічого такого з нею не робимо, проте всім безмежно дякую за голос чи лайк, дуже приємно 😊🤝🫂 (після виборів усім поверну в рази більше 😉)
Ну і гарних картинок з фотосесії на продаж додам для історії 🙃