Мріяв про покупку першого авто, надивився відеороликів, оглядів на ютубі, тіктоці, інстаграмі і мені захотілось саме Мерседес)))
Кузов 124 універсал, і бажано мотор М104 не важливо якого об'єму, шукав від 2.8 до 3.2.
Хотілось з люком, з кондиціонером, підігрівом сидінь і блокіровкою диференціалу.
І ОСЬ!!!! Попалось оголошення, в Вінниці, почав розпитувати, цікавитись, продавець виявився відзивчивим, доп фото-відео фіксація майже моментально!
Зацікавився, подумав МОЖЕ ЦЕ ВОНО, МІЙ ВАРІАНТ, так і вийшло))))
Отримав відпустку і одразу рванув дивитись в живу.
Так не музейний експонат....
Всеж таки автомобілю 32 роки, але на мій погляд в дуже хорошому стані.
Шкіряний салон (нажаль водійське сидіння постраждало від часу більше ніж інші сидіння), не потерте дерево (але нажаль в деяких місцях є тріщини), на той момент не працюючий підігрів сидіння, ГБО 4 покоління, 17 диски літо, 15 диски зима, САБ, наче справна гідравлічна підвіска, доводчик багажнику, весь зашумленний та оброблений, чистенький охайний підкапотний простір, не оригінальні фари та задні фонарі і по кругу не великі сколи/царапини та в деяких місцях жучки.
З проблем які я знав на той час це була АКПП яка зі всіх щелей гнала мастило, підходила вже заміна мастила в двигуні і всіх фільтрів і трошки плавали оберти двигуна.
Не довго думаючи, трошки поторгувавшись я забрав цього красеня))))
Насправді, там не все так просто буде, і дефіцит якісних запчастин теж дасть про себе знати. Ну але шляху назад нема ) Ну, або є - купити якогось логана "зате новий" )))