Купівля авто 12.05.26

Опубліковано: вчора о 20:25
Подія: 12 травня 13:33
Я їжджу на Mercedes-Benz E-class Estate (S124)
Харків, Україна

Мріяв про покупку першого авто, надивився відеороликів, оглядів на ютубі, тіктоці, інстаграмі і мені захотілось саме Мерседес)))


Кузов 124 універсал, і бажано мотор М104 не важливо якого об'єму, шукав від 2.8 до 3.2.


Хотілось з люком, з кондиціонером, підігрівом сидінь і блокіровкою диференціалу.


І ОСЬ!!!! Попалось оголошення, в Вінниці, почав розпитувати, цікавитись, продавець виявився відзивчивим, доп фото-відео фіксація майже моментально!

Зацікавився, подумав МОЖЕ ЦЕ ВОНО, МІЙ ВАРІАНТ, так і вийшло))))


Отримав відпустку і одразу рванув дивитись в живу.


Так не музейний експонат....

Всеж таки автомобілю 32 роки, але на мій погляд в дуже хорошому стані.


Шкіряний салон (нажаль водійське сидіння постраждало від часу більше ніж інші сидіння), не потерте дерево (але нажаль в деяких місцях є тріщини), на той момент не працюючий підігрів сидіння, ГБО 4 покоління, 17 диски літо, 15 диски зима, САБ, наче справна гідравлічна підвіска, доводчик багажнику, весь зашумленний та оброблений, чистенький охайний підкапотний простір, не оригінальні фари та задні фонарі і по кругу не великі сколи/царапини та в деяких місцях жучки.


З проблем які я знав на той час це була АКПП яка зі всіх щелей гнала мастило, підходила вже заміна мастила в двигуні і всіх фільтрів і трошки плавали оберти двигуна.


Не довго думаючи, трошки поторгувавшись я забрав цього красеня))))


Mercedes s124 e320



6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Так, бажаю, щоб вистачило грошей та терпіння довести його до гідного стану )
Насправді, там не все так просто буде, і дефіцит якісних запчастин теж дасть про себе знати. Ну але шляху назад нема ) Ну, або є - купити якогось логана "зате новий" )))
вчора о 23:14
Я їжджу на Volkswagen Jetta II
Если бабки есть, то пофиг. Если нет, то будет дальше ехать по наклонной. Особый приветик задним оконным рамкам под уплотнителем впереди и сзади, рамке задней двери под уплотнителем и в районе петель за гофрами амортизаторов двери, заднему правому лонжерону в районе передней правой подушки подрамника, ну и, конечно, трещинам под передними крыльями.
вчора о 20:58
Без коліс :(
класика завжди у моді..
вчора о 20:30