Цікаві екземпляри part2

Опубліковано: 20 червня 07:17
Я їжджу на Lexus IS II
Tiel, Netherlands

BMW  Alpina B10 E34 3.6 Katalysator 













Audi 80







Luxury 😄






4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
" ньюйорк город контрастов" (с) )))
Так і тут - шикарна альпіна, і циганська ауді якогось бухаря )
20 червня 09:36
Я їжджу на Lexus IS II
TheGlory
" ньюйорк город контрастов" (с) )))Так і тут - шикарна альпіна, і циганська ауді якогось бухаря )
TheGlory, нормальний пацан на ауді, і не бухає. Тай не циган він).
20 червня 10:02
Я їжджу на Volkswagen Jetta II
Andronov
TheGlory, нормальний пацан на ауді, і не бухає. Тай не циган він).
Andronov, но вид у этой Ауди чисто цыганский. Сколько старых Мерседесов, БМВ и Ауди не дожило до наших дней благодаря таким "делающим под себя".
20 червня 12:13
Я їжджу на Lexus IS II
MaxOd
Andronov, но вид у этой Ауди чисто цыганский. Сколько старых Мерседесов, БМВ и Ауди не дожило до наших дней благодаря таким "делающим под себя".
MaxOd, для тебе так) для нього ні) авто доглянуте чисте. А смак тюнингу у кожного свій, у нього такий стиль.
20 червня 12:52