Потріскався підлокітник

Опубліковано: 13 червня 18:29
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Кременчук, Україна

Можливо хтось порадить що робити з еко шкірою щоб такого не трапилося в майбутньому.

Підлокітник зрозуміло що під заміну але є ще підлокітники на дверях які вже теж ось ось дадуть тріщину. Можливо є спреї які?


Підлокітник



3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Chevrolet Nubira
Я так розумію машина нова?
Шо каже гарантія на цей рахунок?
Якщо не входить в гарантію,то перешити або спробувати відремонтувати жидкою шкірою.
14 червня 00:29
Схоже навантаження на нього було добряче... Пробіг який?
13 червня 21:21
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Zero
Схоже навантаження на нього було добряче... Пробіг який?
Zero, ннвеликий 25 тисяч, з навантаження тільки мій лікоть :)
13 червня 21:23