В неділю відбувся перший в цьому році традиційний зліт нашого клубу Necrozoku. Нажаль, з-за погодних умов учасників було менше, ніж очікувалось, але це не зіпсувало загальної атмосфери. Було приємно всіх побачити, поспілкуватись та покруїзити містом.
Наш міт, як і зазвичай, окрім формату звичайної зустрічі клубу, також мав благодійний характер. Всі результрати зборів опубліковані на Інстаграм-сторінці instagram.com/necrozoku

Завжди було цікаво, - що то за такі блискучі "штучки" на передніх кутах крил у багатьох старих японців? Який у них функціонал?
тобто, на фото на зеленому датсуні ті иаячки з правого боку ще й продубльовані "штоком" на бампері із зеленою лампочкою? Знаю, що подібні штоки на бмв і мерсах ставили з правого боку для японського ринку, але без підсвітки.