Honda Accord (10G) (Black Slow Nigga)

Незапланована зміна масла

Я їжджу на Honda Accord (10G), Honda CR-V (RE)
Запоріжжя, Україна

Отже , під час останнього візиту на сервіс, де керує знайома людина, він ковиряє свою Бубару, балакаємо і він мене питає А нащо ти 0-20 заливаєш в мотор? Тут я зловив ступор…бо рік тому саме він сказав заливати 0-20, коли я купив автівку…пу-пу-пу😅 І він такий Це я казав? Ну ладно, але краще 5-30 лий 🙄 Ну здрісьтє, тищу кілометрів тіки замінив масло…ладно, скатав по своїх справах, та вирішив замінити, бо попереду пекло, щоб не так мордувати двигун, вийшло десь 3300км після останньої заміни. І тут чудеса, пару місяців тому в Україні знов зʼявилось масло Idemitsu в металевій банці. Ну ок, як-раз приїхали сайлентблоки після місяця очікувань, плюс фільтр масляний оріга.



Подивимось як себе покаже масло, бо зустрічав і не дуже позитивні відгуки про нього, може повернуся на той же Мотьіль паувер, але вже 5-30.


Ітого 🫠


На шумці не зупинився, та пішов далі, трохи добавив шумки на стійки між передніми і задніми дверима 





Та закатав задні арки з салону, батони спинки заднього ряду, та під заднім диваном





На рахунок передніх динаміків свій вибір зупинив на цьому



Тепер гємор обрати 1 динамік, який знаходиться за екраном, він там малий, 3,5 дюйма, але від вибору очі в різні боки, різні види динаміків, також і ціни від 1000 грн та аж у космос погнали…і всі парами, невже немає поштучно динаміків? 




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 242100 км.
Опубліковано: вчора о 00:17
13 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Сумнівний перехід з 0w20 на 5w30....
вчора о 12:05
Автор Я їжджу на Honda Accord (10G), Honda CR-V (RE)
Alex_Odesa
Сумнівний перехід з 0w20 на 5w30....
Alex_Odesa, ну до мене автівка їздила на 5-30. З двигуном все ок. З середини чистий, рівень масла тримає, не дивлячись на пробіг…на зиму точно буду 0-20 заливати🤷🏻‍♂️
вчора о 12:32
Слухати інших можна і треба. Але треба все уточнювати і перевіряти.
Як може хтось давати оцінку маслу??? Вони розбирали двигун після 500 000 км на цьому маслі?? І порівнювали з іншим.
Вони навіть свою жінку, на помацки, не здатні відрізнити від чужої.)))
Є такий анекдот - Заходять три подруги в під'їзд. Там темно, і перечепляюця через якогось п'яного , сплячого чоловіка. А темно, не видно хто це.
Одна каже - Може це мій чоловік? Як подивитись? Розстігає йому штани, помацала "господарство" і каже - Ні це не мій чоловік.
Друга теж пощупала - Та, це взагалі не з нашого будинку.
Третя теж перевірила - Це якийсь зальотний. Взагалі не з нашого району.)))
А які аргументи у тих, хто дає оцінку моторній оливі??
Для цого є висновки виробника авто, та допуски.
По шумці , треба десь зупинятись. Бо подальші роботи вже не дають ефекта.
Я і сам такий. Руки чешуться щось покращіти. Але мозок каже - це марна робота.
То ж краще фільтр міняти кожні тисячу км. І користь є і по фінансам дешевше. І руки при роботі.)))
1
вчора о 09:53
Masster
Слухати інших можна і треба. Але треба все уточнювати і перевіряти. Як може хтось давати оцінку маслу??? Вони розбирали двигун після 500 000 км на цьому маслі?? І порівнювали з іншим. Вони навіть свою жінку, на помацки, не здатні відрізнити від чужої.)))Є такий анекдот - Заходять три подруги в під'їзд. Там темно, і перечепляюця через якогось п'яного , сплячого чоловіка. А темно, не видно хто це. Одна каже - Може це мій чоловік? Як подивитись? Розстігає йому штани, помацала "господарство" і каже - Ні це не мій чоловік.Друга теж пощупала - Та, це взагалі не з нашого будинку.Третя теж перевірила - Це якийсь зальотний. Взагалі не з нашого району.)))А які аргументи у тих, хто дає оцінку моторній оливі?? Для цого є висновки виробника авто, та допуски.По шумці , треба десь зупинятись. Бо подальші роботи вже не дають ефекта.Я і сам такий. Руки чешуться щось покращіти. Але мозок каже - це марна робота.То ж краще фільтр міняти кожні тисячу км. І користь є і по фінансам дешевше. І руки при роботі.)))
Masster, для вас інформація, в Кореї на ці авто з цим же двигуном іде рекомендація в’язкозті 5w30. Можете або загуглити або чат гпт спитати навіщо в США і Європі автовиробники взагалі дають рекомендацію по вязкозті 0/20.
вчора о 22:37
Blam гарний вибір, головне правильно кросси виставити. Буде цікаво на рахунок змін по встановленню, напиши потім відгук як будуть грати. По центральному динаміку ти сильно не заморочуйся, він не дуже важливий в сцені.
1
вчора о 08:25
Автор Я їжджу на Honda Accord (10G), Honda CR-V (RE)
ViktorIrpen
Blam гарний вибір, головне правильно кросси виставити. Буде цікаво на рахунок змін по встановленню, напиши потім відгук як будуть грати. По центральному динаміку ти сильно не заморочуйся, він не дуже важливий в сцені.
ViktorIrpen, ну я просто скільки почав читати, то до Мореля бажано одразу усь замінити, а я поки не маю бажання десь лазити ще, кидати провода, поки що хочу просто замінити динаміки у дверях)) а Блами можуть поки що пограти і на штатному…доречі штатний може і не такий поганий буде…находив на розборці, там Піонір йде, коштує в них 250$, сорян, але за ці гроші явно можно купити щось нове дуже непогане.
вчора о 09:19
Привіт, по маслу є гарний ролік на Ютуб , де як раз пояснюють специфіку 0w20 і навіщо його застосовують автовиробники як раз в Америці. Коротко - 0w20 економить пальне, але якщо його заливаєш, то треба і міняти його частіше ніж 5/30 наприклад, ну і в жару вʼязкість 0/20 низька, і масляну плівку воно буде тримати гірше , це факт. По хорошому 0/20 це на зиму, осінь, весну, на літо його треба міняти.
1
вчора о 08:18
Я їжджу на SEAT Arona
ViktorIrpen
Kokain, навіть влітку температура оливи не буде однакова при +20 і +40, ось тут і зіграє роль верхній показник sae, w20 практично стане водою.
ViktorIrpen, А чому температура оливи не буде однакова при +20 та +40? Я сильно не моніторив температуру моторної оливи, але коли звертав увагу то температура більше залежала від умов експлуатації чим від температури навколишнього повітря. Чим більше навалюєш - тим вище стає температура моторної оливи.
вчора о 11:55
r-yarik
ViktorIrpen, А чому температура оливи не буде однакова при +20 та +40? Я сильно не моніторив температуру моторної оливи, але коли звертав увагу то температура більше залежала від умов експлуатації чим від температури навколишнього повітря. Чим більше навалюєш - тим вище стає температура моторної оливи.
r-yarik, дивно чому вам незрозуміло що + 20 і + 40 температура моторної оливи буде різна. При однаковому навалюванні в різних температурах, температура оливи буде залежати також і від температури охолоджуючої рідини. В +40 температура ОР може буті і 110, і ось тоді олива може бути 120 і вище. В цей час 0/20 вже буде не дуже ефективна
вчора о 12:27