Отже , під час останнього візиту на сервіс, де керує знайома людина, він ковиряє свою Бубару, балакаємо і він мене питає А нащо ти 0-20 заливаєш в мотор? Тут я зловив ступор…бо рік тому саме він сказав заливати 0-20, коли я купив автівку…пу-пу-пу😅 І він такий Це я казав? Ну ладно, але краще 5-30 лий 🙄 Ну здрісьтє, тищу кілометрів тіки замінив масло…ладно, скатав по своїх справах, та вирішив замінити, бо попереду пекло, щоб не так мордувати двигун, вийшло десь 3300км після останньої заміни. І тут чудеса, пару місяців тому в Україні знов зʼявилось масло Idemitsu в металевій банці. Ну ок, як-раз приїхали сайлентблоки після місяця очікувань, плюс фільтр масляний оріга.
Подивимось як себе покаже масло, бо зустрічав і не дуже позитивні відгуки про нього, може повернуся на той же Мотьіль паувер, але вже 5-30.
На шумці не зупинився, та пішов далі, трохи добавив шумки на стійки між передніми і задніми дверима
Та закатав задні арки з салону, батони спинки заднього ряду, та під заднім диваном
На рахунок передніх динаміків свій вибір зупинив на цьому
Тепер гємор обрати 1 динамік, який знаходиться за екраном, він там малий, 3,5 дюйма, але від вибору очі в різні боки, різні види динаміків, також і ціни від 1000 грн та аж у космос погнали…і всі парами, невже немає поштучно динаміків?
Як може хтось давати оцінку маслу??? Вони розбирали двигун після 500 000 км на цьому маслі?? І порівнювали з іншим.
Вони навіть свою жінку, на помацки, не здатні відрізнити від чужої.)))
Є такий анекдот - Заходять три подруги в під'їзд. Там темно, і перечепляюця через якогось п'яного , сплячого чоловіка. А темно, не видно хто це.
Одна каже - Може це мій чоловік? Як подивитись? Розстігає йому штани, помацала "господарство" і каже - Ні це не мій чоловік.
Друга теж пощупала - Та, це взагалі не з нашого будинку.
Третя теж перевірила - Це якийсь зальотний. Взагалі не з нашого району.)))
А які аргументи у тих, хто дає оцінку моторній оливі??
Для цого є висновки виробника авто, та допуски.
По шумці , треба десь зупинятись. Бо подальші роботи вже не дають ефекта.
Я і сам такий. Руки чешуться щось покращіти. Але мозок каже - це марна робота.
То ж краще фільтр міняти кожні тисячу км. І користь є і по фінансам дешевше. І руки при роботі.)))