Volvo V40 (2G) (Імпровізація )

Віброізоляція, або коли завод "зажав" "тишу".

Привіт, Топові Драйвери!

Поїздка на море на попередніх вихідних дала можливість відчути гул від шин в повному обсязі, тому навіть ще не повернувшись додому вирішив що з тим треба буде щось робити.

Швидкий моніторинг того, що продається в найближчих магазинах, і я зупинив свій вибір на фольгованій бітумній віброізоляції з заявленою товщиною 2мм.



Коробка - 16 листків 50*37 см. Стало це "задоволення" близько 70 євро, що на даний момент саме бюджетне рішення. Сьогодні заїхав на підйомник, зняв колесо, хотів почати з  підкрилків, але вони виявилися не пластикові, а якісь наче як текстильні, тому на них взагалі не варіант щось наклеїти. 



А ось стан фарби на арках під підкрилками в мене викликав деякі запитання, тому на даний момент я туди не став нічого ні клеїти, ні наносити. 

Тому почав з арок та підлоги в салоні, старався мінімально розбирати, оскільки почав далеко по обіді

Було



Стало



Накидував вібру тільки туди, де при постукуванні пальцями метал давав дзвінкий звук. Самі розумієте, на лонжерони товщиною 1.5-2мм вібру клеїти то тільки переводити матеріал, оскільки воно вібрувати не може апріорі, та й навіть більш тонкий метал, але який має складну, не пласку форму - теж не дуже сильно потребує віброізоляції , тому що кожен вигин металу - це вже ребро жорсткості. Або там, де кілька кузовних деталей зварені разом. Там теж достатньо жорстке місце, тому метал "грати" не буде.

Тому "суцільно" не клеїв, тільки там де дійсно потрібно. 

Далі. Розпакував багажник, там, згідно інтернету, все "аж співає"



І дійсно, штатної вібри там буквально декілька шматочків на арочках. "Зажали". Виправляємо: 



Також зняв заднє сидіння 



Там теж "все співає"



Також трохи накинув на задні арки.  Фото не робив. 

Саме цікаве мене чекало в передніх дверях. Згідно фото з інтернету - там взагалі пусто. Тому розпаковую.



Нуууууу.... І дійсно. Якось трохи пусто. 



Накидую і розкатую. 

Внутрішню панель з дверей повністю не знімав, бо ліниво було знімати зовнішню дверну ручку. Відкрутив все, від'єднав скло і відвів в сторону - місця там достатньо. 

Заодно зайнявся дверною обшивкою. 

Було

Стало



Накинув туди, де "грає" вібру, поверху ще накинув якусь невідому "шумку", що була куплена по якісь дико низькій ціні (десь зо два євро) на Аліекспресах. 

Також паралельно простукував пластик, що знімався, або просто був десь під рукою. При найменших підозрах на "співочість" - вібра вступала в діло

Наприклад ось тут. 

Власне, почав о третій, закінчив о пів на дев'яту, витрачено 14 листків вібри і два шматки шумки. 

Руки не дійшли до задніх дверей, було би непогано подивитися "що там співає дах", судячи по фото з інтернету там теж доволі порожньо, і заглянути під передні сидіння і на підлогу задніх пасажирів. Певен що туди піде ще одна така коробочка вібри). 

Але

Тест драйв показав, що хоч музика грає тепер приємніше - шум від гуми сильно нікуди не пропав. А якщо й став менший - то мій не музикальний слух то не почув. Треба буде погратися з тиском в шинах, а потім все таки зайнятися передніми і задніми аркам зі сторони колеса. 

Тому роботи я собі знайшов доволі багато)

Стей тюнед, до нових зустрічей!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: сьогодні о 00:11
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Ford Mondeo V, SsangYong Kyron
А ще може сама гума бути шумною. Дружині поміняв зимовий Матадор на всесезону Нокіан и стало в половину тихіше. І це ще не робив шумку.
сьогодні о 08:58
Damon
А ще може сама гума бути шумною. Дружині поміняв зимовий Матадор на всесезону Нокіан и стало в половину тихіше. І це ще не робив шумку.
Damon, гума стовідсотково шумна, бо одна й та сама модель стоїть у мене і на в40, і на червоній А3. Але гума нова, всього один трек день відїздила, і може пару тисяч Км, тому міняти її прямо в цьому сезоні - недоречно і не в бюджеті. Та це не завадить покращити віброізоляцію в автомобілі, де її по заводу, як бачиш - майже немає.
сьогодні о 11:28
Я їжджу на Ford Mondeo V, SsangYong Kyron
Ну це не так робиться. На підлогу - 4 мм вібра, багажник 3 мм. Поверх треба шумополгинач в сплошну. Тоді щось буде.
Собі на Квйроні робив двері і стелю. То ефект був одразу помітний. Стеля: 2.3 мм вібра з високим КМП, шумопоглинач 7 мм, волна 15 мм. На двері подібне але вібра була на наріжній частині двері, на внутрішній, щоб був «короб». І трохи на картах. По матеріалах на двері пішло десь 270 евро, дах десь 150.
1
сьогодні о 08:55