Volvo V40 (2G) (Імпровізація )

Повернення як дейлі, і "привіт літо"

Привіт  

Власне, в якийсь момент я "вперся" в те, що одночасно "готувати" корча (червону А3) і її використовувати як дейлі фемілі авто тупо незручно. Червона в40 декілька місяців простояла "на продажу" в автосалоні, де я працюю, з ціною, за яку вона була придбана в цьому ж автосалоні+ комісія. Потім я навіть трохи опустив ціну, але ніхто не спішив придбати таке чудове авто, а демпінгувати "аби продати" в мої плани ніяк не входило, і я вирішив що це чудовий привід забрати авто назад як сраковоз. 


Тому - забираю авто з майданчику



Мої колеги вже жартують з мене, що я беру тільки червоні авто, але пофіг)

Мийка, заміна масла, яке я забив міняти після трек дня, і - їздимо.



Чудове авто, насправді я сумував за ним. В дружина також. А от дочка навіть не помітила , що ми їдемо не на Ауді. Червона та й червона, головне - хто за кермом)))

Ці вихідні в Швеції були довші - в п'ятницю був Мідсоммар - день літнього сонцестояння. Для шведів - велике національне свято з глибоким корінням, тому - державний вихідний. В п'ятницю - вирушили на озера до міста Вестерос



Лежачи на пляжу і гортаючи додаток з добової аренди житла десь біля моря - знаходжу приємний по ціні варіант і скидаю дружині - "треба брати". Власне - наступного ранку ми вже їхали в сторону моря. 400 км - і ми на єдиному (останньому) в Швеції "автомобільному пляжі". Північне море, холодний вітер, але море воно і в Африці море. 



Ввечері знову виїхали на берег зустріли захід сонця



І червона Вольво таки пасує до багряного неба



А мені найбільше пасує витрата палива



За результатами трьох днів проїхали 200 км в п'ятницю, десь 450 в суботу і 420 в неділю. 

Авто комфортніше ніж я очікував, навіть нічого не болить) 

Власне, я радий що забрав її "назад в сім'ю", хоча мої руки поки на бачать щоб можна було ще грамотно доопрацювати в цій машині - вона виглядає збалансовано і акуратно. 

Тому - поки тільки планове обслуговування. 

А поки - коротке (холодне) шведське літо. 

Всім удачі, ще побачимось на сторінках цього бортового журналу!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 26 червня 12:49
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Ford Mondeo V, SsangYong Kyron
На море треба в Хорватію.
27 червня 15:45
Damon
На море треба в Хорватію.
Damon, в минулому році був у Франції в районі Безьє, також ночував прямо на узбережжі в Барселоні) не знаю, чи Хорватія буде тепліша, але тепер хочеться повернутися саме туди. Але певно що цього року таких далеких поїздок не буде, немає бюджету (
27 червня 22:48
Не обов'язково шось постійно докурчувати та доопрацьовувати, просто катайся і насолоджуйся ☺️
26 червня 23:24