Привіт
Власне, в якийсь момент я "вперся" в те, що одночасно "готувати" корча (червону А3) і її використовувати як дейлі фемілі авто тупо незручно. Червона в40 декілька місяців простояла "на продажу" в автосалоні, де я працюю, з ціною, за яку вона була придбана в цьому ж автосалоні+ комісія. Потім я навіть трохи опустив ціну, але ніхто не спішив придбати таке чудове авто, а демпінгувати "аби продати" в мої плани ніяк не входило, і я вирішив що це чудовий привід забрати авто назад як сраковоз.
Тому - забираю авто з майданчику
Мої колеги вже жартують з мене, що я беру тільки червоні авто, але пофіг)
Мийка, заміна масла, яке я забив міняти після трек дня, і - їздимо.
Чудове авто, насправді я сумував за ним. В дружина також. А от дочка навіть не помітила , що ми їдемо не на Ауді. Червона та й червона, головне - хто за кермом)))
Ці вихідні в Швеції були довші - в п'ятницю був Мідсоммар - день літнього сонцестояння. Для шведів - велике національне свято з глибоким корінням, тому - державний вихідний. В п'ятницю - вирушили на озера до міста Вестерос
Лежачи на пляжу і гортаючи додаток з добової аренди житла десь біля моря - знаходжу приємний по ціні варіант і скидаю дружині - "треба брати". Власне - наступного ранку ми вже їхали в сторону моря. 400 км - і ми на єдиному (останньому) в Швеції "автомобільному пляжі". Північне море, холодний вітер, але море воно і в Африці море.
Ввечері знову виїхали на берег зустріли захід сонця
І червона Вольво таки пасує до багряного неба
А мені найбільше пасує витрата палива
За результатами трьох днів проїхали 200 км в п'ятницю, десь 450 в суботу і 420 в неділю.
Авто комфортніше ніж я очікував, навіть нічого не болить)
Власне, я радий що забрав її "назад в сім'ю", хоча мої руки поки на бачать щоб можна було ще грамотно доопрацювати в цій машині - вона виглядає збалансовано і акуратно.
Тому - поки тільки планове обслуговування.
А поки - коротке (холодне) шведське літо.
Всім удачі, ще побачимось на сторінках цього бортового журналу!
2