-Замінив гуму люка оєм. Різать не треба! Починайте з країв.
-замінив зламані обидва дефлектори на центр стойці
-замінив масло в роздатці, з вивернутим кермом почав відчувати щось. Все добро стало.
! ACHTUNG?! Відкривайте в Істе заслонку для заміни олиї.
-помив підкапотку