BMW X5 (G05) (Ellie)

[6] заміна олиї в роздатці

Я їжджу на BMW X5 (G05), BMW X5 (E53), BMW X5 (F15)
Ізмаїл, Україна

-Замінив гуму люка оєм. Різать не треба! Починайте з країв.

-замінив зламані обидва дефлектори на центр стойці

-замінив масло в роздатці, з вивернутим кермом почав відчувати щось. Все добро стало.

! ACHTUNG?! Відкривайте в Істе заслонку для заміни олиї.

-помив підкапотку







































Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 150 USD, Пробіг 160 км.
Опубліковано: 26 червня 23:40
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.