BMW X5 (G05) (Ellie)

[5] різні допи

Я їжджу на BMW X5 (G05), BMW X5 (E53), BMW X5 (F15)
Ізмаїл, Україна

Амерікоський 7 місний, аналогів немає навіть по ОЕМ





Чохол для докатки з Тему







Діфлектори центр стойкі, в мене зламані амерікоськими дітьми.



Ущільнувач панорами



Оем





Кришка ож



26 рік



140 як на дизелі раніш





Для всякої фігні ;)


Відвіз автівку на дітейлінг зовнішний та внутрішний




Бронь, буду міняти на обох зразу, хоч злева и добра


, та змінити бронь на фарах. Далі буде

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 460 USD,
Опубліковано: 18 червня 23:03
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.