Opel Astra H (Astra)

Полірування Ч.1

Я їжджу на Opel Astra H, Volkswagen e-Golf
Україна

Вирішив я нанести віск на кузов.

Спершу розглядав варіант скористатися послугами інших людей, спеціально навчених, але передумав, оскільки було трошки часу, та й на дві машини потрібно.


Тож вирішив самостійно зайнятись цим процесом.


Процес розбив на такі етапи:

  • підготовка проблемних місць (глибокі подряпини, криві підкраси сколів чи подряпин і тд.)
  • мийка кузова (двофазна мийка після якої очистка глиною)
  • полірування
  • нанесення воску.

Перший етап (підготовка)
Підшліфував проблемні місця наждачкою P2500, ну і якісь скольчики підкапав, як не як роки та експлуатація)


Тут видно старий підкрас який як виявилось можна було і не робити при наявності потрібного інструменту)



Другий етап (Мийка кузова)

На мийці самообслуговування. Ну тут все стандартно, спочатку безконтактна піна, потім друга фаза ручним шампунем, рукавичка🧤, після ще пройшов засобом для зняття металевих частин - айрон офф.

І в кінці пройшов глиною.


Ніби чистий кузов, і навіть не було розводів після мийки, враховуючи, що не використовував осмос.


Скажу так, хоч і двофазна мийка забирає статичний бруд, але його ще багато залишається, фото яка глина була після проходу додаю.


Але чисто було хіба з відстані) На глині, особливо все що нижче вікон, були такі нюанси

…і такі

Після глини явно відчутно під пальцями, що поверхня гладша.

Далі полірування…

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 11:15
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Astra H
Доброго дня....яким засобом користувалися для зняття металевих вкраплень?і при нагоді який препарат можна взяти для зняття водного каменя?🤝+авто дня👍
вчора о 13:08
Автор Я їжджу на Opel Astra H, Volkswagen e-Golf
Орест
Доброго дня....яким засобом користувалися для зняття металевих вкраплень?і при нагоді який препарат можна взяти для зняття водного каменя?🤝+авто дня👍
Орест, дякую!🤝

Айрон брав від Shiny Garage, досить дієві засоби в них, в мене і квік детейлери були від них і очисники різного роду, воски аерозольні.

До вікон теж вже коли черга дійде то мабуть спробую цей:
1
вчора о 13:23