Вирішив я нанести віск на кузов.
Спершу розглядав варіант скористатися послугами інших людей, спеціально навчених, але передумав, оскільки було трошки часу, та й на дві машини потрібно.
Тож вирішив самостійно зайнятись цим процесом.
Процес розбив на такі етапи:
Перший етап (підготовка)
Підшліфував проблемні місця наждачкою P2500, ну і якісь скольчики підкапав, як не як роки та експлуатація)
Другий етап (Мийка кузова)
На мийці самообслуговування. Ну тут все стандартно, спочатку безконтактна піна, потім друга фаза ручним шампунем, рукавичка🧤, після ще пройшов засобом для зняття металевих частин - айрон офф.
І в кінці пройшов глиною.

Скажу так, хоч і двофазна мийка забирає статичний бруд, але його ще багато залишається, фото яка глина була після проходу додаю.

Після глини явно відчутно під пальцями, що поверхня гладша.
Далі полірування…
Айрон брав від Shiny Garage, досить дієві засоби в них, в мене і квік детейлери були від них і очисники різного роду, воски аерозольні.
До вікон теж вже коли черга дійде то мабуть спробую цей: