Привіт всім. Після заміни цапф потрібно було зробити розвал-сходження. Я думав, що проблем не буде, адже рульові наконечники міняв перед Новим роком і не очікував, що вони могли так прикипіти.
Але, як завжди, одна сторона розібралася без проблем, а на другій почалися пригоди. На сервісі при спробі регулювання обірвали різьбу від ризини наконечника на шпильці, після чого сказали, що наконечник потрібно міняти.
Через це довелося замінити не тільки наконечник, а й кульову опору («яблуко») та пильник, тому що все настільки прикипіло, що відкрутити нормально вже не вдавалося.
У підсумку вирішив поставити рульові наконечники без гуми, так звані «глухі». На розвалі сказали, що з ними набагато ліпше і в майбутньому менше проблем із регулюванням.
По відчуттях після заміни краще передаються нерівності дороги, але якихось інших змін я не помітив.
І ще один цікавий момент: купую Febi, а в руки дають коробку SWAG. Раніше ставив SWAG — тоді ніяких згадок про Febi

не було. Хтось знає, у чому тут справа?
Ціна питання 150 EUR, Пробіг 310500 км.