Audi Allroad (C5) (.)

Розвал

Я їжджу на Audi 80 (B4), Audi Allroad (C5)
Вінниця, Україна

Привіт всім. Після заміни цапф потрібно було зробити розвал-сходження. Я думав, що проблем не буде, адже рульові наконечники міняв перед Новим роком і не очікував, що вони могли так прикипіти.

Але, як завжди, одна сторона розібралася без проблем, а на другій почалися пригоди. На сервісі при спробі регулювання обірвали різьбу від ризини наконечника на шпильці, після чого сказали, що наконечник потрібно міняти.

Через це довелося замінити не тільки наконечник, а й кульову опору («яблуко») та пильник, тому що все настільки прикипіло, що відкрутити нормально вже не вдавалося.

У підсумку вирішив поставити рульові наконечники без гуми, так звані «глухі». На розвалі сказали, що з ними  набагато ліпше і в майбутньому менше проблем із регулюванням.

По відчуттях після заміни  краще передаються нерівності дороги, але якихось інших змін я не помітив.

І ще один цікавий момент: купую Febi, а в руки дають коробку SWAG. Раніше ставив SWAG — тоді ніяких згадок про Febi


Яблуко має ключ під 38мм





Пильник лімфольдер яблуко Starline хз як воно взяв що було на магазині


Загадка




не було. Хтось знає, у чому тут справа?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 150 EUR, Пробіг 310500 км.
Опубліковано: 25 червня 21:18
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.