Alfa Romeo 156 (Чорна фурія )

Маленькая Альфа

Я їжджу на Alfa Romeo 156
Bydgoszcz, Poland

Всем привет.

Теперь Альфа всегда со мной.

Брелок для ключей.

Всем мирного неба над головой 


Вот такая малышка



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 5 EUR,
Опубліковано: вчора о 18:05
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Поляки делали?
вчора о 18:46
Автор Я їжджу на Alfa Romeo 156
Andrei-Shtefan
Поляки делали?
Andrei-Shtefan,
нигеры 🤣
вчора о 20:46
Kladenec_
Andrei-Shtefan,нигеры 🤣
Kladenec_, жиди, татари, нігери та білоруси, яких я ненавиджу😆
вчора о 21:39