Alfa Romeo 156 (Чорна фурія )

И снова лампы ближнего света

Я їжджу на Alfa Romeo 156
Bydgoszcz, Poland

🤣


Замена



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 червня 14:47
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Шо то лампы КБ подвели, надо что-то получше искать😁
21 червня 15:00
Автор Я їжджу на Alfa Romeo 156
Andrei-Shtefan
Шо то лампы КБ подвели, надо что-то получше искать😁
Andrei-Shtefan, Сейчас Bosh установленны.
🤣🤣🤣
вчора о 00:12
Kladenec_
Andrei-Shtefan, Сейчас Bosh установленны.🤣🤣🤣
Kladenec_, посмотрим на сколько этих хватит)
вчора о 00:17